FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Awatar Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
Wymagania adopcji
 • Czy wiki jest nieaktywna?
  • Brak regularnych edycji innych użytkowników. Jeżeli są inni edytorzy, rozpocznij dyskusję na blogu czy forum, starając się zebrać opinie o twojej prośbie i daj innym czas na odpowiedź.
  • Administratorzy nie byli aktywni przez 60 dni lub więcej.
 • Czy masz prawo adoptować wiki?
  • Przez ostatni miesiąc nie adoptowałeś(-aś) innej wiki.
  • Nie zostałeś(-aś) zablokowany(-a) na innej wiki.
 • Czy aktywnie edytujesz?
  • Aktywnie edytowałeś(-aś) wiki przynajmniej tydzień (im więcej, tym lepiej)
  • Utworzyłeś(-aś) przynajmniej jeden artykuł (im więcej, tym lepiej)
  • Regularnie edytujesz
 • Czy budujesz społeczność swojej wiki?
  • Utrzymujesz kontakt z innymi edytorami i starasz się z nimi współpracować w kwestii rozbudowy wiki.
  • Utrzymujesz wiki w dobrym stanie - aktualizujesz artykuły, piszesz o nowościach związanych z tematem.
 • Powód: Mimo, że nie minęło jeszcze 60 dni od ostatniej edycji administratora, to chciałbym adoptować już wiki. Dlaczego? Wiki posiada duży potencjał, stron jest wiele, wygląd jest zadbany. Od jakiegoś czasu coraz więcej edytuje, do współpracy zaprosiłem już zaprzyjaźnioną użytkowniczkę Lisicę01 choć na wiki zaczęły edytować dwie nieznane mi osoby, zacząłem już ogarniać potrzebne strony (zazwyczaj takie istnieją, ale ostatnie przenoszenie artykułów wprawiło wiki w zamęt) oraz porzucone strony (pracuję nad szablonami nawigacyjnymi i chcę je wkrótce wprowadzić). Przy wspominaniu o rejestrach należy też wspomnieć o nieużywanych plikach. Można wiele robić bez uprawnień administratora, jednak pod niektórymi stronami znajdują się wulgaryzmy czy też spam. Wiki posiada też już nieaktualne informacje na stronie głównej (chodzi tu głównie o zapowiedź trzeciego sezonu, kiedy już dawno został wyemitowany czwarty). Na wiki jest też łamany regulamin, czasem nawet przez administrację. Dokładnie - "Artykuły kopiowane z innojęzycznej wersji wiki, tłumaczone przez Google Tłumacz będą natychmiast usuwane a ich autorzy surowo karani." (część regulaminu). Mimo, że regulamin zabrania, to prawie każda strona jest oparta właśnie na takim tłumaczeniu. Wraz ze wspomnianymi wcześniej użytkownikami staram się to poprawić, gdyż usunięcie tak wielu artykułów byłoby katastrofą dla Wiki. Na końcu należy też dodać, że administracja raczej już porzuciła Wiki. Może wynikać to z pierwszego akapitu, w pierwszej odpowiedzi Matika w tym wątku. Jestem już doświadczonym administratorem (pełnię tą funkcję na JWS Wiki oraz SoD Wiki ) oraz mam plan jak przywrócić tu aktywną społeczność. Mam również nadzieję otrzymania uprawnienia biurokraty. Dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku, pozdrawiam RORY(SKARGI) Wanderdopodpisu.png 15:19, lip 26, 2015 (UTC)
Użytkownik Rafi862 edytował ostatni raz 7 godzin temu... Matik7 jest obecny codziennie. Porozmawiaj z nimi na ich tablicach na temat rozszerzenia Twoich uprawnień. Z mojej strony nie mogę nic zrobić, gdyż 60 dni jak celnie zauważyłeś jeszcze nie minęło.
Vuh04:53, 27 lip 2015@fandom

Jeśli zobaczysz raporty jeszcze raz Rafi862 zrobił edycje 9 minut po moim zgłoszeniu, a wcześniej był nieaktywny przez ponad miesiąc. Czy to jest przypadek? no nie wydaje mi się... Gdyby każdy administrator tak często jak oni odwiedzałby Centrum Społeczności i po zgłoszeniu wiki do adopcji robiłby edycje to cały ten projekt był bez sensu. RORY(SKARGI) Wanderdopodpisu.png 08:02, lip 27, 2015 (UTC)