FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Bully Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.

Link do wiki: http://pl.bully.wikia.com/
Liczba moich edycji: 13
Jak długo edytuję wiki: od dzisiaj
Ostatni administrator, który wykonał edycję: LanceBalance (14 marca 2013)
Powód: chciałem założyć własną wiki poświęconej tej grze, widzę jednak, że takowa już istnieje, jest ona jednak całkowicie martwa. Założyciel i jedyny administrator po raz ostatni aktywny był w 2013 roku, od tamtego czasu został zablokowany na całej Wikii. Na artykuły składają się wyłącznie wandalizmy lub, w najlepszym razie, treści na żywca przepuszczone przez Google Translator razem z szablonami. Wiki leży całkowicie również pod względem wyglądu, infrastruktury, nikt jej nie edytuje, ogólnie: jest martwa pod każdym możliwym względem. Wiem, że edytuję ją dopiero od dzisiaj, tym niemniej adoptowana przeze mnie jakiś czas temu Dragon Age Polska Wiki w ciągu trzech miesięcy z martwego projektu została wikią miesiąca, więc nie omieszkam wspomnieć o tym jako rekomendacji :). nazg2001 17:01, wrz 6, 2015 (UTC)

Edytujesz dopiero dwa dni, pokaż, że chcesz ją faktycznie rozbudować uprawnienia dają w głównej mierze tylko możliwość do usuwania i dostępu do MediaWiki (chociaż to ostatnie tez nie za bardzo). Nie jestem pewien, czy jesteś w stanie zająć się dwoma wikiami naraz. Edytuj aktywnie jeszcze 3 dni (będzie idealne pięć), wtedy nadam ci uprawnienia i będę mieć pewność/nadzieję, że jej nie opuścisz po kilku dniach.
Vuh11:02, 07 wrz 2015@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki