Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Bully Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Bully Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.

Link do wiki: http://pl.bully.wikia.com/
Liczba moich edycji: 13
Jak długo edytuję wiki: od dzisiaj
Ostatni administrator, który wykonał edycję: LanceBalance (14 marca 2013)
Powód: chciałem założyć własną wiki poświęconej tej grze, widzę jednak, że takowa już istnieje, jest ona jednak całkowicie martwa. Założyciel i jedyny administrator po raz ostatni aktywny był w 2013 roku, od tamtego czasu został zablokowany na całej Wikii. Na artykuły składają się wyłącznie wandalizmy lub, w najlepszym razie, treści na żywca przepuszczone przez Google Translator razem z szablonami. Wiki leży całkowicie również pod względem wyglądu, infrastruktury, nikt jej nie edytuje, ogólnie: jest martwa pod każdym możliwym względem. Wiem, że edytuję ją dopiero od dzisiaj, tym niemniej adoptowana przeze mnie jakiś czas temu Dragon Age Polska Wiki w ciągu trzech miesięcy z martwego projektu została wikią miesiąca, więc nie omieszkam wspomnieć o tym jako rekomendacji :). nazg2001 17:01, wrz 6, 2015 (UTC)

Edytujesz dopiero dwa dni, pokaż, że chcesz ją faktycznie rozbudować uprawnienia dają w głównej mierze tylko możliwość do usuwania i dostępu do MediaWiki (chociaż to ostatnie tez nie za bardzo). Nie jestem pewien, czy jesteś w stanie zająć się dwoma wikiami naraz. Edytuj aktywnie jeszcze 3 dni (będzie idealne pięć), wtedy nadam ci uprawnienia i będę mieć pewność/nadzieję, że jej nie opuścisz po kilku dniach.
Vuh11:02, 07 wrz 2015@fandom

Więcej w Fandom

Losowa wiki