Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Danganronpa Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Danganronpa Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Jestem zaznajomiona z anime Danganronpa, wiki  nie jest aktywna, kiedy dołączyłam do wiki miała 8 artykułów (większość to zalążki), a ja rozwinęłam i założyłam ich dość dużo, mało edycji jest spowodowane tym, że zakładałam całe artykuły od nowa, od razu pisząc całość. Na wiki nikt nie edytuje, a biurokrata był aktywny 3 lata temu. Mogłabym zachęcić ludzi do wchodzenia i edytowania, gdyż Danganronpa jest dosyć sławna w Polsce.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Celestia Ludenberg the Ultimate Gambler (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie zrozumiałaś trochę zasady edycji 7 dni, aktualnie edytowałaś tylko 2 dni - 15.11 i 21.11. Zasada ta jest po to, aby pokazać mi, że nie opuścisz tej wiki po zdobyciu uprawnień i/lub gdy opuści Cię zapał. Edytuj jeszcze 5 dni i zgłoś się tutaj ponownie, a nadam ci uprawnienia :)
Vuh18:41, 21 lis 2015@fandom
Uprawnienia nadane :) Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh22:00, 04 gru 2015@fandom

Więcej w Fandom

Losowa wiki