FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Danganronpa Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Jestem zaznajomiona z anime Danganronpa, wiki  nie jest aktywna, kiedy dołączyłam do wiki miała 8 artykułów (większość to zalążki), a ja rozwinęłam i założyłam ich dość dużo, mało edycji jest spowodowane tym, że zakładałam całe artykuły od nowa, od razu pisząc całość. Na wiki nikt nie edytuje, a biurokrata był aktywny 3 lata temu. Mogłabym zachęcić ludzi do wchodzenia i edytowania, gdyż Danganronpa jest dosyć sławna w Polsce.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Celestia Ludenberg the Ultimate Gambler (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie zrozumiałaś trochę zasady edycji 7 dni, aktualnie edytowałaś tylko 2 dni - 15.11 i 21.11. Zasada ta jest po to, aby pokazać mi, że nie opuścisz tej wiki po zdobyciu uprawnień i/lub gdy opuści Cię zapał. Edytuj jeszcze 5 dni i zgłoś się tutaj ponownie, a nadam ci uprawnienia :)
Vuh18:41, 21 lis 2015@fandom
Uprawnienia nadane :) Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh22:00, 04 gru 2015@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki