Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Drakensang online Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Drakensang online Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Powód: Chciałbym aktywnie edytować wikie Drakensang Online. Jestem graczem z 3-letnim doświadczeniem. Twórca wiki nie potrzebnie zajął domenę o którą nie umie zadbać. Mam paru znajomych którzy chętnie udzielą się we współtworzeniu wiki. Dziękuję Adijanko za korektę mojej prośby. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Szpondel (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nikt nic nie poradzi, ale trzyletnie doświadczenie w grze nie wystarcza, aby adoptować Wiki. A 4 edycje i jednodniowy staż również nie wystarczają. W zasadach jest wyraźnie napisane:
  • Aktywnie edytowałeś/aś wiki przynajmniej tydzień (im więcej, tym lepiej)
  • Utworzyłeś/aś przynajmniej jeden artykuł (im więcej, tym lepiej)
Tymczasem Ty nie spełniasz ani jednego z tych warunków. Teraz musisz tylko czekać, aż jakiś helper napisze, że nie spełniasz wymagań.
Zwiadowca Vnut 16:10, wrz 7, 2016 (UTC)
Trudno, ja postawiłem swoją propozycję. Póki co nie mam motywacji do tworzenia tej strony :D —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Szpondel (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wymagania właśnie służą po to, aby adoptujący pokazał, że ma motywację. Chodzi o to, żeby ktoś aktywnie edytował wiki, a nie zablokował adopcję na 2 miesiące. — Nanaki @fandom 02:01, wrz 8, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki