FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Drakensang online Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Powód: Chciałbym aktywnie edytować wikie Drakensang Online. Jestem graczem z 3-letnim doświadczeniem. Twórca wiki nie potrzebnie zajął domenę o którą nie umie zadbać. Mam paru znajomych którzy chętnie udzielą się we współtworzeniu wiki. Dziękuję Adijanko za korektę mojej prośby. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Szpondel (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nikt nic nie poradzi, ale trzyletnie doświadczenie w grze nie wystarcza, aby adoptować Wiki. A 4 edycje i jednodniowy staż również nie wystarczają. W zasadach jest wyraźnie napisane:
  • Aktywnie edytowałeś/aś wiki przynajmniej tydzień (im więcej, tym lepiej)
  • Utworzyłeś/aś przynajmniej jeden artykuł (im więcej, tym lepiej)
Tymczasem Ty nie spełniasz ani jednego z tych warunków. Teraz musisz tylko czekać, aż jakiś helper napisze, że nie spełniasz wymagań.
Zwiadowca Vnut 16:10, wrz 7, 2016 (UTC)
Trudno, ja postawiłem swoją propozycję. Póki co nie mam motywacji do tworzenia tej strony :D —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Szpondel (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wymagania właśnie służą po to, aby adoptujący pokazał, że ma motywację. Chodzi o to, żeby ktoś aktywnie edytował wiki, a nie zablokował adopcję na 2 miesiące. — Nanaki @fandom 02:01, wrz 8, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki