FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Ever After High Własne Postacie Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Trochę dziwnie mi pisać tę prośbę, gdyż niedawno inna osoba z wiki, Amity.Gala, również się tu zgłaszała. Na wiki jednak nie działa żaden aktywny biurokrata (ostatni dokonał edycji 26 maja 2016, jednak już więcej się nie pojawił). Wiki trochę obrosła kurzem i robi się na niej coraz większy nieporządek. Wiki była już raz adoptowana, lecz adoptująca straciła dostęp do swojego starego konta. Mam już pewne doświadczenie w prowadzeniu wiki, więc chciałabym, aby ta się nie marnowała i ktoś się za nią wziął. 

🍃 Listek 🍃 15:08, lip 19, 2016 (UTC)

Główną przyczyną nie nadania uprawnień biurokraty dla użytkowniczki Amity.Gala było to, że nie chciałem wprowadzać problemów w administracji, gdyż byłaś aktywna. Z mojej strony wyglądało to jakby nowa osoba chciałaby zacząć zarządzać wiki bez uzgodnienia z administracją. Kłopotliwe byłoby, gdybym nadał komuś uprawnienia biurokraty, a Ty byś o tym dowiedziała się po fakcie. Rozumiem, że uzgodniłyście wcześniej, że jedna z was adoptuje wiki. Jeśli tak było wystarczyłoby, że Amity.Gala podałaby link, w którym zgadzasz się na adopcje tej wiki. W każdym razie skoro Ty założyłaś prośbę to rozwiązuje problemy - uprawnienia nadane, powodzenia w przywróceniu porządku na wiki! :)
Vuh17:39, 19 lip 2016@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki