FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Grand Theft Auto Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: Grand Theft Auto Wiki
  • Liczba moich edycji:17 891
  • Jak długo edytuję wiki: od 29 marca 2010 roku
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Tomta1, 20:05, kwi 6, 2015
  • Powód: Od 5 lat jestem aktywnym użytkownikiem tej Wiki. Od 22 czerwca jestem jej administratorem. W tym czasie biurokrata Texel przestał ingerować w projekt, nie precyzując czy kiedykolwiek wróci do aktywnej działalności. Obecnie jestem jedyną osobą, która zajmuje się bieżącymi sprawami GTA Wiki, takimi jak dział Aktualności czy Wyróżnione. Za namową użytkowników, proszę o nadanie mi uprawnień biurokraty, aby z pomocą innych osób zaangażowanych w projekt móc kontynuować i aktualizować jego zawartość. Aby nie być gołosłownym, zamieszczam link do wpisu na blogu: Nie jest dobrze. Gimme your all money! (dyskusja) 14:17, cze 10, 2015 (UTC)
Dodam, że kwesta nadania Gimmemu uprawnień była wiele razy pmawiana i popierana na IRC-u. PiotrekDDYSKUSJA 19:27, cze 10, 2015 (UTC)
PS: I, swoją drogą, jest on adminem od 22 września 2013.
Napisz do użytkownika Texel prośbę o rozszerzenie uprawnień, jeśli nie odpowie w ciągu 5 dni rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh22:43, 11 cze 2015@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki