Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Grand Theft Auto Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Grand Theft Auto Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: Grand Theft Auto Wiki
  • Liczba moich edycji:17 891
  • Jak długo edytuję wiki: od 29 marca 2010 roku
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Tomta1, 20:05, kwi 6, 2015
  • Powód: Od 5 lat jestem aktywnym użytkownikiem tej Wiki. Od 22 czerwca jestem jej administratorem. W tym czasie biurokrata Texel przestał ingerować w projekt, nie precyzując czy kiedykolwiek wróci do aktywnej działalności. Obecnie jestem jedyną osobą, która zajmuje się bieżącymi sprawami GTA Wiki, takimi jak dział Aktualności czy Wyróżnione. Za namową użytkowników, proszę o nadanie mi uprawnień biurokraty, aby z pomocą innych osób zaangażowanych w projekt móc kontynuować i aktualizować jego zawartość. Aby nie być gołosłownym, zamieszczam link do wpisu na blogu: Nie jest dobrze. Gimme your all money! (dyskusja) 14:17, cze 10, 2015 (UTC)
Dodam, że kwesta nadania Gimmemu uprawnień była wiele razy pmawiana i popierana na IRC-u. PiotrekDDYSKUSJA 19:27, cze 10, 2015 (UTC)
PS: I, swoją drogą, jest on adminem od 22 września 2013.
Napisz do użytkownika Texel prośbę o rozszerzenie uprawnień, jeśli nie odpowie w ciągu 5 dni rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh22:43, 11 cze 2015@fandom

Więcej w Fandom

Losowa wiki