FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Harry Potter Fanon Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: Harry Potter Fanon Wiki
  • Liczba moich edycji: 81 (wciąż rośnie)
  • Jak długo edytuję wiki: Pół roku
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pirr (chodź już administratorem nie jest) 16:28, sty 1, 2016
  • Powód: Wikia umarła. Reanimuję ją z moją przyjaciółką, chodź same nie damy rady przywrócić jej do życia. Ostatnio pojawił się użytkownik z oryginalnej HP Wiki, ustaliliśmy w trójkę że ożywimy Wikię, on też ma duży wkład. Poprawimy stronę główną, dodamy kody, poprawimy wandalizmy, objawy patologii w artykułach i ogólnie ją ogarniemy. Mam nadzieję, że moją prośbę rozpatrzycie pozytywnie. Pozdrawiam!

Madame Angelika Wielmożna Tablica Bardzo_powa%C5%BCny_plik.png 16:45, kwi 18, 2016 (UTC)

Wiem, że zacząłem niedawno ponownie edytować wiki, której dotyczy ta prośba, jednakże mam nadzieję, że moja aktywność nie przeszkodzi w pozytywnym rozpatrzeniu tego wniosku (zwłaszcza, że jest to głównie wstawianie Ek). Widzę, że faktycznie osoby działające na tej wikii dążą do jej reanimacji. Miejmy również na względzie fakt, że aktualnie nikt na tej wiki nie ma uprawnień... — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 17:05, kwi 18, 2016 (UTC)
Brak administratora wiele ułatwia. Chciałem prosić o link ze zgodą innych użytkowników, ale widzę, że Pirr podlinkował - uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:11, 18 kwi 2016@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki