Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Hetalia wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Hetalia wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wikihttp://pl.hetalia.wikia.com/wiki/Hetalia_Wiki
  • Liczba moich edycji:67 (stale rośnie)
  • Jak długo edytuję wiki: od 28.07.2015
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nie mam pojęcia kto wogóle jest tam administratorem choć twierdzę iż prawdopodobnie może być to założyciel wiki. 
  • Powód: Zastałam stronę w opłakanym stanie. Pomijając fakt iż wikia ta ma słaby wizerunek,a strona główna jest prawie pusta - miała ona mało artykułów, które na dodatek zawierały błędy. Nie mam pojęcia kto jest tam administratorem ani kto wogóle zajmuje się tą stroną - każdy robi co chce i panuje wielki bałagan. Postanowiłam, że pomogę jej się rozwinąć po czym zaczęłam tworzyć i edytować strony. Niestety jako zwykły użytkownik nie mam wystarczająco dużo praw. Wikia potrzebuję dużej pomocy. Jedyną osobą, która stara się regularnie edytować i wchodzić na wiki (oprócz mnie) jest Myutsu. Rozmawiałam z nią na czacie i razem doszłyśmy do wniosku iż należy adoptować tą wiki. Razem postaramy się rozwinąć stronę aby równała się z zagranicznymi wiki na temat Hetali. Od bardzo dawna jestem fanem Hetali i mam sporo informacji na jej temat. Dzięki temu wikia będzie stale edytowana. Liczę, że pozytywnie rozpatrzycie mojego wniosku o adopcję. Z góry dziękuję za uwagę oraz pozdrawiam :)

Lorella 10 (dyskusja) 12:03, sie 10, 2015 (UTC)

Skąd widzę, to administrator i biurokrata Silbere Rose niedawno się logował (4 sierpnia). Radziłbym skontaktować się z nim i porozmawiać o uprawnieniach :) --Tejotgeman (dyskusja) 14:21, sie 10, 2015 (UTC)
Dziękuję za informację :) Jak już pisałam powyżej jedyną osobą, z którą udało mi się skontaktować była Myutsu. Rozumiem, że użytkownik Silbere Rose logował się 4 sierpnia lecz nie zmienia to faktu iż nie robił nic na stronie od 21.09.2014r. Czy funkcja administratora nie polega na tym aby być aktywnym w ulepszaniu wiki, a nie tylko logowaniu się? —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Lorella 10 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Jeśli użytkownik nadal się loguje znaczy, że może nie mieć czasu chwilowo na edytowanie (co często się zdarza), dlatego jeśli edytuje się wiki i chciałoby się uzyskać uprawnienia w pierwszym przypadku należy się zgłosić do biurokraty, a dopiero potem na stronę adopcji. Jeśli obecny biurokrata nie odpowie w ciągu tygodnia rozszerzę Twoje uprawnienia, jednak pod warunkiem, że nadal będziesz rozwijać wiki i zgłosisz się tutaj ponownie! :)
Vuh02:20, 11 sie 2015@fandom
Dobrze :) Napisałam już do biurokraty i czekam na odpowiedź. Lorella 10 (dyskusja) 15:24, sie 18, 2015 (UTC) Lorella 10 
Zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami zgłosiłam się do biurokraty. Minął już tydzień i nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Czekam na dalsze wskazówki :) Pozdrawiam Lorella 10 (dyskusja) 15:19, sie 18, 2015 (UTC) Lorella 10
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh18:08, 19 sie 2015@fandom
Dziękuję :) Lorella 10 (dyskusja) 16:12, sie 19, 2015 (UTC) Lorella 10

Więcej w Fandom

Losowa wiki