FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Młodzi tytani wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.modzitytani.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: 970
  • Jak długo edytuję wiki: od 6 maja 2016
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Vikanda, 14:50, 16 wrz 2012
  • Powód: Witam jestem Starmagedon, i chciałbym zostać administratorem na Młodzi tytani wiki. Administracja na tej stronie jest nieaktywna już przez dłuższy czas. Edytuje tę stronę codziennie od ponad czterech miesięcy, i dokonałem prawie tysiąc edycji, więcej niż jakikolwiek użytkownik na tej wiki. Pozostali edytorzy są rzadko aktywni, w końcu jest szkoła, ale przyznali mi rację, żebym został administratorem. Mam nadzieję, że ta prośba zostanie szybko rozpatrzona, ponieważ jako administrator zmieniłbym tę wiki na lepszą.

ps. zapoznałem się z wymaganiami, i je spełniam. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Starmagedon (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Mógłbyś podlinkować wątek/blog/miejsce, w którym pozostali edytorzy przyznali racje odnośnie adopcji? Jeśli jednak nie ma (bo zostało to omówione na czacie), mógłbyś utworzyć blog, gdzie pozostali edytorzy w ciągu tygodnia zgodzą się na adopcje wiki. Jeśli odpowiedzi będą pozytywne wtedy otrzymasz uprawnienia. :)
Vuh15:28, 25 wrz 2016@fandom
Na początku inny użytkownik chciał zostać adminem, ale uznał, a właściwie uznała, że nie podoła zadaniu,więc to ja wystąpiłem o adopcje wiki. Zostało to omówione na czacie, więc linku nie mogę podać a inni użytkownicy są nieaktywni odkąd zaczeła się szkoła. Bedę obserwował czy są aktywni, ale są nikłe szanse. Zyskałem 4/5 poparcia, i codziennie obserwuje ostatnią aktywność na wiki. Starmagedon (dyskusja) 14:27, wrz 25, 2016 (UTC)
Sry za opóźnienie. Uprawnienia rozszerzone — Nanaki @fandom 02:08, paź 15, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.