Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Młodzi tytani wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Młodzi tytani wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.modzitytani.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: 970
  • Jak długo edytuję wiki: od 6 maja 2016
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Vikanda, 14:50, 16 wrz 2012
  • Powód: Witam jestem Starmagedon, i chciałbym zostać administratorem na Młodzi tytani wiki. Administracja na tej stronie jest nieaktywna już przez dłuższy czas. Edytuje tę stronę codziennie od ponad czterech miesięcy, i dokonałem prawie tysiąc edycji, więcej niż jakikolwiek użytkownik na tej wiki. Pozostali edytorzy są rzadko aktywni, w końcu jest szkoła, ale przyznali mi rację, żebym został administratorem. Mam nadzieję, że ta prośba zostanie szybko rozpatrzona, ponieważ jako administrator zmieniłbym tę wiki na lepszą.

ps. zapoznałem się z wymaganiami, i je spełniam. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Starmagedon (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Mógłbyś podlinkować wątek/blog/miejsce, w którym pozostali edytorzy przyznali racje odnośnie adopcji? Jeśli jednak nie ma (bo zostało to omówione na czacie), mógłbyś utworzyć blog, gdzie pozostali edytorzy w ciągu tygodnia zgodzą się na adopcje wiki. Jeśli odpowiedzi będą pozytywne wtedy otrzymasz uprawnienia. :)
Vuh15:28, 25 wrz 2016@fandom
Na początku inny użytkownik chciał zostać adminem, ale uznał, a właściwie uznała, że nie podoła zadaniu,więc to ja wystąpiłem o adopcje wiki. Zostało to omówione na czacie, więc linku nie mogę podać a inni użytkownicy są nieaktywni odkąd zaczeła się szkoła. Bedę obserwował czy są aktywni, ale są nikłe szanse. Zyskałem 4/5 poparcia, i codziennie obserwuje ostatnią aktywność na wiki. Starmagedon (dyskusja) 14:27, wrz 25, 2016 (UTC)
Sry za opóźnienie. Uprawnienia rozszerzone — Nanaki @fandom 02:08, paź 15, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki