FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Moda na sukces Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Chciałbym adoptować Modę na sukces Wiki, gdyż od dłuższego czasu użytkownicy nie wykazywali najmniejszej aktywności (zastałem tu tylko 2 artykuły + strona główna; w artykułach ostatnie edycje z 2011 roku). Jestem fanem Mody... prawie od początku jej istnienia w Polsce, posiadam wiele informacji o tym serialu, gromadzonych przeze mnie bardzo długo; jakieś 4 lata prowadziłem jeden z bardziej znanych blogów o tym serialu (gdzie miałem styczność z językiem HTML). Chciałbym się podzielić swoją wiedzą z innymi fanami, zachęć ich także do owocnej współpracy przy tworzeniu kolejnych artykułów. Obserwuję jak działają inne Wiki, głównie o serialach i grach. Stworzyłem na razie jakieś 78 artykułów, które staram się aktualizować na bieżąco. Uprawnienia administratora pozwoliłyby mi na udoskonalenie Wikii o tym jakże najpopularniejszym serialu na świecie.

Pozdrawiam serdecznie! Lukcy (dyskusja) 19:10, maj 12, 2016 (UTC)

Uprawnienia przyznane. Powodzenia — Nanaki 05:05, maj 13, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki