Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Moda na sukces Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Moda na sukces Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Chciałbym adoptować Modę na sukces Wiki, gdyż od dłuższego czasu użytkownicy nie wykazywali najmniejszej aktywności (zastałem tu tylko 2 artykuły + strona główna; w artykułach ostatnie edycje z 2011 roku). Jestem fanem Mody... prawie od początku jej istnienia w Polsce, posiadam wiele informacji o tym serialu, gromadzonych przeze mnie bardzo długo; jakieś 4 lata prowadziłem jeden z bardziej znanych blogów o tym serialu (gdzie miałem styczność z językiem HTML). Chciałbym się podzielić swoją wiedzą z innymi fanami, zachęć ich także do owocnej współpracy przy tworzeniu kolejnych artykułów. Obserwuję jak działają inne Wiki, głównie o serialach i grach. Stworzyłem na razie jakieś 78 artykułów, które staram się aktualizować na bieżąco. Uprawnienia administratora pozwoliłyby mi na udoskonalenie Wikii o tym jakże najpopularniejszym serialu na świecie.

Pozdrawiam serdecznie! Lukcy (dyskusja) 19:10, maj 12, 2016 (UTC)

Uprawnienia przyznane. Powodzenia — Nanaki 05:05, maj 13, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki