Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Najgorsze Gry wszechczasów

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Najgorsze Gry wszechczasów
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Adres wiki: http://ngmw.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: dużo powyżej formalnej
  • Jak długo edytuję wiki: 12 lipca 2014
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: ngmw
  • Powód: Mój główny zamiar to przywrócenie poprawnego adresu wikii na domenę .pl, teraz jest w wersji angielskiej i jest "zepsute" interwiki. Nie byłem pewny gdzie to zgłosić, ale polecono mi to zgłosić tutaj. Spełniam wszystkie wymagania formalne.

Kompowiec2 (dyskusja) 16:37, lut 15, 2016 (UTC) Jakby nie patrzeć BartekGM jest administratorem (ale nie biurokratą) i był aktywny miesiąc temu. Dobrze by dowiedzieć się co on na takie rozwiązanie. Napisz do niego w tej sprawie, a jeśli nie będzie odpowiedzi przez tydzień to rozszerzę Twoje uprawnienia. Jeśli będzie to zależy jaka ;), ale Twój wkład raczej powinien wystarczyć. — Nanaki 20:54, lut 16, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki