FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Najgorsze Gry wszechczasów
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Adres wiki: http://ngmw.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: dużo powyżej formalnej
  • Jak długo edytuję wiki: 12 lipca 2014
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: ngmw
  • Powód: Mój główny zamiar to przywrócenie poprawnego adresu wikii na domenę .pl, teraz jest w wersji angielskiej i jest "zepsute" interwiki. Nie byłem pewny gdzie to zgłosić, ale polecono mi to zgłosić tutaj. Spełniam wszystkie wymagania formalne.

Kompowiec2 (dyskusja) 16:37, lut 15, 2016 (UTC) Jakby nie patrzeć BartekGM jest administratorem (ale nie biurokratą) i był aktywny miesiąc temu. Dobrze by dowiedzieć się co on na takie rozwiązanie. Napisz do niego w tej sprawie, a jeśli nie będzie odpowiedzi przez tydzień to rozszerzę Twoje uprawnienia. Jeśli będzie to zależy jaka ;), ale Twój wkład raczej powinien wystarczyć. — Nanaki 20:54, lut 16, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki