Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Naruto Wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Naruto Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.naruto.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: 14
  • Jak długo edytuję wiki: 16 sty 2014
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Yuzan332
  • Powód: Strona poupada, trzeba zrobić porządki, wikia jest tłumaczona z angielskiej wiki, na której jest o wiele więcej zrobione, a ja osobiście wolę pisać po swojemu. Jestem fanką naruto, znam każdy najmniejszy szczegół, wkładałabym swoje serce w wikię i chciałabym dla niej dobra. Jeśli edycji jest za mało to będę próbować, aż do skutku. Napradę mi zależy na tej wiki, a nie mogę patrzeć jak upada. Co prawda adminitracja robi co może, ale najwidoczniej nie mają tyle czasu.

Aomo (dyskusja) 20:21, wrz 10, 2015 (UTC)

Powinnaś nabić co najmniej 50 edycji , aby adoptować wikię. Naruto wiki nie jest zaniedbana , więc nie trzeba jej adoptować. Pozdrawiam. Gobo333

Pomijając Twój niewielki wkład, zarówno Yuzan332 podany wyżej jak i biurokrata Zyriusz są aktywni i ostatnio wykonali edycję wczoraj. To do nich udaj się po uprawnienia. — Nanaki 12:22, wrz 11, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki