FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Naruto Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.naruto.wikia.com/
  • Liczba moich edycji: 14
  • Jak długo edytuję wiki: 16 sty 2014
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Yuzan332
  • Powód: Strona poupada, trzeba zrobić porządki, wikia jest tłumaczona z angielskiej wiki, na której jest o wiele więcej zrobione, a ja osobiście wolę pisać po swojemu. Jestem fanką naruto, znam każdy najmniejszy szczegół, wkładałabym swoje serce w wikię i chciałabym dla niej dobra. Jeśli edycji jest za mało to będę próbować, aż do skutku. Napradę mi zależy na tej wiki, a nie mogę patrzeć jak upada. Co prawda adminitracja robi co może, ale najwidoczniej nie mają tyle czasu.

Aomo (dyskusja) 20:21, wrz 10, 2015 (UTC)

Powinnaś nabić co najmniej 50 edycji , aby adoptować wikię. Naruto wiki nie jest zaniedbana , więc nie trzeba jej adoptować. Pozdrawiam. Gobo333

Pomijając Twój niewielki wkład, zarówno Yuzan332 podany wyżej jak i biurokrata Zyriusz są aktywni i ostatnio wykonali edycję wczoraj. To do nich udaj się po uprawnienia. — Nanaki 12:22, wrz 11, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki