FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Niezgodna Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Chciałabym adoptować Niezgodna Wiki, ponieważ zauważyłam, że na Wiki tej jest problem z aktywnością i administracją. Jestem aktywnym edytorem i chciałabym uzyskać uprawnienia administratora, aby nieco ożywić tą wiki. Mam wiele, wiele propozycji i pomysłów do zrealizowania. Chciałabym także zadbać o komunikację oraz miłą atmosferę na Wiki. Znam na pamięć wszystkie książki Serii Niezgodna, jak i ekranizacje filmowe. Chętnie pomagam każdemu, kto o takową pomoc prosi. Pragnę, aby Wikia się rozwijała, a przyczyniam się do tego tworząc to nowe, potrzebne strony, edytując i rozbudowując stare, dbam też o wygląd każdego artykułu. Mam pełno pomysłów, które chciałabym wcielić w życie.
  • A tu jest opinia. Jednej użytkowniczki, ale jest —> http://niezgodna.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:MagMalfoy/Administracja

Pozdrawiam :D —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki MagMalfoy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia! — Nanaki 12:30, maj 22, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki