Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Niezgodna Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Niezgodna Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Chciałabym adoptować Niezgodna Wiki, ponieważ zauważyłam, że na Wiki tej jest problem z aktywnością i administracją. Jestem aktywnym edytorem i chciałabym uzyskać uprawnienia administratora, aby nieco ożywić tą wiki. Mam wiele, wiele propozycji i pomysłów do zrealizowania. Chciałabym także zadbać o komunikację oraz miłą atmosferę na Wiki. Znam na pamięć wszystkie książki Serii Niezgodna, jak i ekranizacje filmowe. Chętnie pomagam każdemu, kto o takową pomoc prosi. Pragnę, aby Wikia się rozwijała, a przyczyniam się do tego tworząc to nowe, potrzebne strony, edytując i rozbudowując stare, dbam też o wygląd każdego artykułu. Mam pełno pomysłów, które chciałabym wcielić w życie.
  • A tu jest opinia. Jednej użytkowniczki, ale jest —> http://niezgodna.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:MagMalfoy/Administracja

Pozdrawiam :D —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MagMalfoy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia! — Nanaki 12:30, maj 22, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki