FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Pony caffe Wikia
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: Pony caffe Wikia
  • Liczba moich edycji:7
  • Jak długo edytuję wiki:
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
  • Powód: Strona nie powinna stać pusta, a sam uważam że powinienem kontynuować dzieło założyciela. Ale wolał bym nie mówić nic więcej. Wystarczy tylko że dzieło Sparkinga będzie kontynuowane.

Surim (dyskusja) 16:17, sty 20, 2016 (UTC)

Wprawdzie Twój licznik edycji to 7, ale nie masz żadnego wkładu w treść wiki – tylko komentarze i wiadomości. Nawet biorąc to pod uwagę Twoja ostatnia aktywność miała miejsce 16. Do tego w przeciągu ostatnich 60 dni założyłeś wiki, na której jesteś aktywny, ale też otrzymałeś prawa na 2 wiki gdzie aktywność jest nikła. Nawet nie włożyłeś pracy w poprawne wypełnienie tej prośby. Popracuj trochę i upewnij się, że następnym razem będziesz spełniać wymagania adopcji. Na chwilę obecną wygląda to na kolekcjonowanie stołków. — Nanaki 23:17, sty 20, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki