Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Pony caffe Wikia

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Pony caffe Wikia
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: Pony caffe Wikia
  • Liczba moich edycji:7
  • Jak długo edytuję wiki:
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
  • Powód: Strona nie powinna stać pusta, a sam uważam że powinienem kontynuować dzieło założyciela. Ale wolał bym nie mówić nic więcej. Wystarczy tylko że dzieło Sparkinga będzie kontynuowane.

Surim (dyskusja) 16:17, sty 20, 2016 (UTC)

Wprawdzie Twój licznik edycji to 7, ale nie masz żadnego wkładu w treść wiki – tylko komentarze i wiadomości. Nawet biorąc to pod uwagę Twoja ostatnia aktywność miała miejsce 16. Do tego w przeciągu ostatnich 60 dni założyłeś wiki, na której jesteś aktywny, ale też otrzymałeś prawa na 2 wiki gdzie aktywność jest nikła. Nawet nie włożyłeś pracy w poprawne wypełnienie tej prośby. Popracuj trochę i upewnij się, że następnym razem będziesz spełniać wymagania adopcji. Na chwilę obecną wygląda to na kolekcjonowanie stołków. — Nanaki 23:17, sty 20, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki