FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Pony caffe Wikia
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód:Chce pomóc w edytowaniu tej strony i zostać jej nowym Adminem.

Surim (dyskusja) 12:09, sty 27, 2016 (UTC)

Masz wpisać jeszcze od ilu dni edytujesz wikię i jaki administrator wykonał ostatnią edycję. Ps. Jak chcesz adoptować wiki to w nazwie artykułu, nie pisz adresu. Rochamite (Ask) 12:31, sty 27, 2016 (UTC)

Chciałam tylko zauważyć, że tydzień temu złożył tą samą prośbę i nie zrobił nic w kierunku przybliżenia się do wymogów adopcji. ~ Lenaa 14:14, sty 27, 2016 (UTC)

Tak jak napisał Nanaki pod poprzednim zgłoszeniem, masz tylko 7 edycji w dodatku żadna nie jest edycją artykułów. W dodatku na wiki działa jeszcze jedna użytkowniczka, a warunkiem zgłoszenia jest, że „Utrzymujesz kontakt z innymi edytorami i starasz się z nimi współpracować w kwestii rozbudowy wiki". ✪ Pallid 17:40, sty 27, 2016 (UTC)

Jak wyżej. Żadnego postępu w spełnianiu wymagań. Następne Twoje zgłoszenie bez postępu zostanie uznane za spam. — Nanaki 18:19, sty 28, 2016 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki