Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Pony caffe Wikia (2)

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Pony caffe Wikia
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód:Chce pomóc w edytowaniu tej strony i zostać jej nowym Adminem.

Surim (dyskusja) 12:09, sty 27, 2016 (UTC)

Masz wpisać jeszcze od ilu dni edytujesz wikię i jaki administrator wykonał ostatnią edycję. Ps. Jak chcesz adoptować wiki to w nazwie artykułu, nie pisz adresu. Rochamite (Ask) 12:31, sty 27, 2016 (UTC)

Chciałam tylko zauważyć, że tydzień temu złożył tą samą prośbę i nie zrobił nic w kierunku przybliżenia się do wymogów adopcji. ~ Lenaa 14:14, sty 27, 2016 (UTC)

Tak jak napisał Nanaki pod poprzednim zgłoszeniem, masz tylko 7 edycji w dodatku żadna nie jest edycją artykułów. W dodatku na wiki działa jeszcze jedna użytkowniczka, a warunkiem zgłoszenia jest, że „Utrzymujesz kontakt z innymi edytorami i starasz się z nimi współpracować w kwestii rozbudowy wiki". ✪ Pallid 17:40, sty 27, 2016 (UTC)

Jak wyżej. Żadnego postępu w spełnianiu wymagań. Następne Twoje zgłoszenie bez postępu zostanie uznane za spam. — Nanaki 18:19, sty 28, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki