FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Prison Architect Wiki PL
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: Prison Architect Wiki
  • Liczba moich edycji: 30 (19:00 22.06.2015)
  • Jak długo edytuję wiki: od 10h (10:50 22.06.2015)
  • Ostatni administrator, który wykonał edycjęPolska1515 14:19, maj 11, 2014
  • Powód: Brak aktywności jedynego założyciela i jednocześnie administratora od ponad roku. Aktualnym stanem Wiki jest wegetacja. Artykuły stworzone rok temu uległy już dawno przedawnieniu, a rażące błędy ortograficzne i logiczne tylko zniechęcają do dalszego czytania. Główne wątki, takie jak Strona Główna oraz podstawowe informacje o grze (Prison Architect) są nie spójne i wymagające poprawy. Dodatkowo niepoprawnie skomponowane górne menu ogranicza swobodne odnajdywanie artykułów przez początkująch urzytkowników. Chciałbym adoptować Prison Architect Wiki, aby rozwinąć poblokowane artykuły, powołać nowych administratorów i moderatorów. Liczę na pomoc w reanimacji Wiki ;)
Pozdrawiam MasterJow
Jeden dzień edytowania to za mało czasu. Chodzi o to żeby pokazać, że aplikantowi zależy na wiki i nie znudzi mu się edytowanie zaraz po otrzymaniu praw. Pooedytuj jeszcze i zgłoś się jak minie tydzień. Zdaję sobie sprawę, że edytowanie gdy strony są poblokowane nie jest łatwe dlatego ściągnąłem blokady ze wszystkich niepotrzebnie zabezpieczonych stron. Jeśli z nawigacją zależy Ci na czasie, to przygotuj jej zawartość (Pomoc:Nawigacja) i napisz do mnie to ją ustawię. — Nanaki 21:55, cze 23, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki