Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Prison Architect Wiki PL

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Prison Architect Wiki PL
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Link do wiki: Prison Architect Wiki
  • Liczba moich edycji: 30 (19:00 22.06.2015)
  • Jak długo edytuję wiki: od 10h (10:50 22.06.2015)
  • Ostatni administrator, który wykonał edycjęPolska1515 14:19, maj 11, 2014
  • Powód: Brak aktywności jedynego założyciela i jednocześnie administratora od ponad roku. Aktualnym stanem Wiki jest wegetacja. Artykuły stworzone rok temu uległy już dawno przedawnieniu, a rażące błędy ortograficzne i logiczne tylko zniechęcają do dalszego czytania. Główne wątki, takie jak Strona Główna oraz podstawowe informacje o grze (Prison Architect) są nie spójne i wymagające poprawy. Dodatkowo niepoprawnie skomponowane górne menu ogranicza swobodne odnajdywanie artykułów przez początkująch urzytkowników. Chciałbym adoptować Prison Architect Wiki, aby rozwinąć poblokowane artykuły, powołać nowych administratorów i moderatorów. Liczę na pomoc w reanimacji Wiki ;)
Pozdrawiam MasterJow
Jeden dzień edytowania to za mało czasu. Chodzi o to żeby pokazać, że aplikantowi zależy na wiki i nie znudzi mu się edytowanie zaraz po otrzymaniu praw. Pooedytuj jeszcze i zgłoś się jak minie tydzień. Zdaję sobie sprawę, że edytowanie gdy strony są poblokowane nie jest łatwe dlatego ściągnąłem blokady ze wszystkich niepotrzebnie zabezpieczonych stron. Jeśli z nawigacją zależy Ci na czasie, to przygotuj jej zawartość (Pomoc:Nawigacja) i napisz do mnie to ją ustawię. — Nanaki 21:55, cze 23, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki