Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Rayman Wiki

631stron na
tej wiki
Add New Page
Add New Page Dyskusja0
Zamknięta prośba o adopcję:
Rayman Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.

Adopcji i problemów z tą Wiki było sporo. Większość Administracji, albo jest nieaktywna, albo chętnie odebrała sobie prawa.

Zgoda Administratora 

Jeden z nich (Umarlak) zgodził się na adopcję: http://pl.rayman.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Czarny862/Pro%C5%9Bba_/_Propozycja

Dodam, że jestem administratorem paru Wiki, które są aktywne do dziś. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Czarny862‎ (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Niezła próba, Mleczny. Tydzień temu jeszcze wandalizowałeś wiki wraz ze swoim Wielkim Wodzem, więc nie trudno się domyślić jakie masz intencje. Nie dostałeś globana tylko dlatego, że i tak założysz kolejne konto, a w ten sposób łatwiej mi śledzić Twoje poczynania, a co za tym idzie zbierać info na temat Twoich wybryków.... jak tak dalej pójdzie to dołączysz do grona ludzi, których odłączyli od neta.... zaraz po Wojtim. Nawet mi się nie chce formatować poprawnie prośby. Odrzucona. — Nanaki @fandom 18:34, sie 5, 2016 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki