FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
The Escapists
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód: Chciałbym adoptować The Escapists Wiki. Jestem doświadczonym graczem, a na prawdę nie przyjemnie edytuje się strone z domyślnym stylem i niską estetyką czegokolwiek. Jej założyciel nie jest aktywny od ponad roku, a ja mam czas oraz chęci do jej aktywnego edytowania. Pozdrawiam Desfluran (dyskusja) 02:18, lis 8, 2015 (UTC).
Wypowiem się trochę za Vuha, Nanakiego czy innego helpera. DWIEmasz jedną pustą edycję edycje w jeden dzień to nie jakiś światowy rekord (tym bardziej, że na stronie głównej), tylko niespełnione warunki adopcji. Edytuj minimum tydzień, bo idąc zdrowym rozsądkiem - nikt nie weźmie na admina kogoś, kto po kilku dniach przestanie cokolwiek robić. —  Py64 Tablica Wkład 06:57, lis 8, 2015 (UTC)
Wypowiedzieć mogę się też. Kiedy przeglądałem adopcję innych Wiki, a co najważniejsze, zgłaszałem się po adopcję swojej Wiki, to edytowałem tydzień i miałem 50-ileś edycji. Zobacz na wymagania adopcji. Pisze wyraźnie: "Aktywnie edytowałeś wiki przynajmniej tydzień (im więcej, tym lepiej)". Dołączyłeś do Wiki dziś w nocy, właściwie bardzo rano (mi by się nie chciało siedzieć po nocach) i oczekujesz, że od razu przyjmą Cię do administratorów. Masz 9 edycji. W 1 dzień to nie jest dużo, szczególnie że większość to poprawa niezabezpieczonej strony głównej, a reszta to edycja jedynej utworzonej przez Ciebie strony + jedna pusta edycja. Cytując wypowiedź użytkownika wyżej: "nikt nie weźmie na admina kogoś, kto po kilku dniach przestanie cokolwiek robić". Edytuj Wiki co najmniej tydzień, bo tak to nie masz najmniejszych szans na uzyskanie rangi administratora. Król Julian 19:01, lis 8, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki