Fandom

Centrum Społeczności

Adopcja:Totalna porażka fanony wiki

702strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij
Zamknięta prośba o adopcję:
Totalna porażka fanony wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Adres wiki: http://pl.totalna-porazka-fanony.wikia.com
  • Liczba moich edycji: 90
  • Jak długo edytuję wiki: ok. 7 miesięcy (niżej są wytłumaczenia dlaczego tak mało edycji.)
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 21 kwietnia, przez IzzyTD
  • Powód: Chcę zadbać o tę wikię ponieważ: wikia w opłakanym stanie, administratorzy nieaktywni, podobnie jak użytkownicy. Są wyzywające i wulgarne "paringi". Haos na wikii, użytkownicy się wyklinają (mogę pokazać skrinoszoty). Administratorzy (jak byli) wierzyli we wszystko co im mówiono. Miałam taką sytuację co się z taką dziewczyną pokłóciłam, i TYLKO pokłóciłam. Pewnego dnia brat zrobił mi żart i edytował jej profil w opisie. Nie było w opisie nic obraźliwego tylko dodał... spację! Chciałam to wyjaśnić ale za późno administratorka nawet nie zajrzała czy naprawdę edytowałam jej profil. Od razu mnie zablokowała na pół roku a w opisie napisała - ataki na innych użytkowników (?).Tak szczerze mówiąc administracja jest tak jakbym powiedziała lekko "nieogarnięta". Poza tym na tej wiki są takie konflikty że niektórzy użytkownicy spamują osobie przeciwnej pod artykułem żeby ją zniszczyć, chcą aby nie mieszała się w tą wikię. Regulamin też nie za bardzo mi odpowiada, pozatym administratorzy tej wiki łamią jego zasady.

2fan4ever (dyskusja) 15:15, sie 18, 2015 (UTC)

Przeglądnąłem Twój wkład na tej wiki. Edytowałaś jeden dzień, wczoraj, 18 sierpnia. Ale poprzednim razem edytowałaś 24 grudnia 2014 roku. To za mało byś mogła zaadoptować wiki. Faktycznie, w międzyczasie dostałaś półroczną blokadę, ale ona skończyła się 24 czerwca 2015 roku. Miałaś więc czas by włożyć wkład w wiki.
Udowodnij że naprawdę potrzebujesz uprawnień administratora i biurokraty na Totalna porażka fanony wiki – edytuj na niej przez tydzień, a potem zgłoś się ponownie na tej stronie. Przejrzę wtedy ponownie Twój wkład i jeżeli będzie pozytywny, nadam uprawnienia. ;) Pozdrawiam, — Pio387  @fandom Sig.png 14:15, sie 19, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki