FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Trollpasta Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.trollpasta.wikia.com/wiki/
  • Liczba moich edycji: 21 i wciąż rośnie
  • Jak długo edytuję wiki: 1 dzień
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pootispy
  • Powód: Wiki ta jest bardzo zaniedbana, ostatni administrator wykonał edycję w poprzednim dniu, ale nawet nie próbuje ogarnąć tej wiki. Mógłbym ją ogarnąć i spróbować coś jeszcze z nią zrobić. Widziałem nawet w rejestrze, że Wędkarski coś tam robił... Na razie tylko dodaję szablon Ek, ale jak zyskam prawa administratora, to będę usuwał to, co nie powinno tam być.

Bot Kostki (dyskusja) 15:33, sie 3, 2015 (UTC)

Chciałbym też dodatkowo napisać, że admin Paradichlorobenzen mnie zbanował, choć chciałem tylko pomóc wiki... Czemu na świecie są tacy ludzie... Bot Kostki (dyskusja) 16:29, sie 3, 2015 (UTC)
Biurokrata jak sam napisałeś był aktywny wczoraj, sam edytujesz 1 dzień. Ani wiki, ani ty nie kwalifikujecie się do adopcji. Wiem, że byłeś na tej wiki biurokratą, ale wraz z zamknięciem konta zrzekłeś się uprawnień na wszystkich wiki, którymi zarządzałeś. Jeśli chcesz odzyskać na tej wiki uprawnienia dojdź do porozumienia z obecną administracją lub poczekaj aż minie 60 dni nieaktywności. Możesz również założyć nową wiki.
Vuh20:27, 03 sie 2015@fandom
@BotKostki – Chciałeś pomóc wiki... poprzez usuwanie treści stron oraz masowego dodawania szablonu EK, który u nas nie funkcjonuje. Proszę, nie rób z siebie ofiary, a ze mnie nie wiadomo jakiego tyrana, bo to, co zrobiłeś, nie jest bynajmniej pomocą, a jedynie przysporzyłeś mi niepotrzebnej roboty. Jeśli sądzisz, że jakieś strony nadają się do usunięcia, pisz do któregoś z administratorów (bo bądź co bądź, jest pełno stron, które należy usunąć). Nie wspomnę, że niepowiadomienie mnie, że chcesz adoptować wiki, było nieczystym zagraniem z twojej strony. Paradichlorobenzen (dyskusja) 10:55, sie 5, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki