Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Trollpasta Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Trollpasta Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.trollpasta.wikia.com/wiki/
  • Liczba moich edycji: 21 i wciąż rośnie
  • Jak długo edytuję wiki: 1 dzień
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pootispy
  • Powód: Wiki ta jest bardzo zaniedbana, ostatni administrator wykonał edycję w poprzednim dniu, ale nawet nie próbuje ogarnąć tej wiki. Mógłbym ją ogarnąć i spróbować coś jeszcze z nią zrobić. Widziałem nawet w rejestrze, że Wędkarski coś tam robił... Na razie tylko dodaję szablon Ek, ale jak zyskam prawa administratora, to będę usuwał to, co nie powinno tam być.

Bot Kostki (dyskusja) 15:33, sie 3, 2015 (UTC)

Chciałbym też dodatkowo napisać, że admin Paradichlorobenzen mnie zbanował, choć chciałem tylko pomóc wiki... Czemu na świecie są tacy ludzie... Bot Kostki (dyskusja) 16:29, sie 3, 2015 (UTC)
Biurokrata jak sam napisałeś był aktywny wczoraj, sam edytujesz 1 dzień. Ani wiki, ani ty nie kwalifikujecie się do adopcji. Wiem, że byłeś na tej wiki biurokratą, ale wraz z zamknięciem konta zrzekłeś się uprawnień na wszystkich wiki, którymi zarządzałeś. Jeśli chcesz odzyskać na tej wiki uprawnienia dojdź do porozumienia z obecną administracją lub poczekaj aż minie 60 dni nieaktywności. Możesz również założyć nową wiki.
Vuh20:27, 03 sie 2015@fandom
@BotKostki – Chciałeś pomóc wiki... poprzez usuwanie treści stron oraz masowego dodawania szablonu EK, który u nas nie funkcjonuje. Proszę, nie rób z siebie ofiary, a ze mnie nie wiadomo jakiego tyrana, bo to, co zrobiłeś, nie jest bynajmniej pomocą, a jedynie przysporzyłeś mi niepotrzebnej roboty. Jeśli sądzisz, że jakieś strony nadają się do usunięcia, pisz do któregoś z administratorów (bo bądź co bądź, jest pełno stron, które należy usunąć). Nie wspomnę, że niepowiadomienie mnie, że chcesz adoptować wiki, było nieczystym zagraniem z twojej strony. Paradichlorobenzen (dyskusja) 10:55, sie 5, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki