FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Trollpasta wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód:Jestem jedynym aktywnym adminem. Trollpasta wiki ma dla mnie charakter sentymentalny. Chciałbym nadać uprawnienia odpowiednim użytkownikom.
  • Użytkownik:Gobo333

Gobo333 (dyskusja) 11:22, lis 8, 2015 (UTC)

Kopra nać, Paradichlorobenzen wykonał edycję trzy tygodnie temu. Po kij robić prośbę o adopcję? (Tu powinien być podpis Patapóla, ale F go zabrał bez pytania)


Paradichlorobenzen robi edycje, kiedy musi. Nie daje już uprawnień użytkownikom. Gobo

Co nie zmienia faktu, że dalej jest aktywny. Dopóki nie wypowie się w tej sprawie, nieświadomie (bądź nie) wetuje adopcję. W wątku (o którym, oczywiście, adoptujący nie raczył poinformować) jak dotąd żaden biurokrata/adm (poza Gobo, który chce adoptować) się nie wypowiedział. (Tu powinien być podpis Patapóla, ale F go zabrał bez pytania)

http://pl.trollpasta.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:12481

Żyrandol24 pisz, a może wysłucham 12:56, lis 8, 2015 (UTC)

Poprawiłem link i usunąłem próbę wmówienia mi, że pozostawiłem coś więcej niż tą drobną zmianę. —  Py64 Tablica Wkład 17:11, lis 8, 2015 (UTC)
Przez ostatnie 60 dni nie stworzyłeś, nie adoptowałeś i nie otrzymałeś uprawnień administratora na innej wiki.

Nie jest to często stosowany wymóg, ale tak częste adopcje raczej wyglądają na kolekcjonowanie stołków. Jeszcze nawet nie minęły 2 tygodnie od poprzedniej, a ta była tylko miesiąc po Trollpasta World wiki. Napisz 28 grudnia. — Nanaki 17:06, lis 11, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki