Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Trollpasta wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Trollpasta wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Powód:Jestem jedynym aktywnym adminem. Trollpasta wiki ma dla mnie charakter sentymentalny. Chciałbym nadać uprawnienia odpowiednim użytkownikom.
  • Użytkownik:Gobo333

Gobo333 (dyskusja) 11:22, lis 8, 2015 (UTC)

Kopra nać, Paradichlorobenzen wykonał edycję trzy tygodnie temu. Po kij robić prośbę o adopcję? (Tu powinien być podpis Patapóla, ale F go zabrał bez pytania)


Paradichlorobenzen robi edycje, kiedy musi. Nie daje już uprawnień użytkownikom. Gobo

Co nie zmienia faktu, że dalej jest aktywny. Dopóki nie wypowie się w tej sprawie, nieświadomie (bądź nie) wetuje adopcję. W wątku (o którym, oczywiście, adoptujący nie raczył poinformować) jak dotąd żaden biurokrata/adm (poza Gobo, który chce adoptować) się nie wypowiedział. (Tu powinien być podpis Patapóla, ale F go zabrał bez pytania)

http://pl.trollpasta.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:12481

Żyrandol24 pisz, a może wysłucham 12:56, lis 8, 2015 (UTC)

Poprawiłem link i usunąłem próbę wmówienia mi, że pozostawiłem coś więcej niż tą drobną zmianę. —  Py64 Tablica Wkład 17:11, lis 8, 2015 (UTC)
Przez ostatnie 60 dni nie stworzyłeś, nie adoptowałeś i nie otrzymałeś uprawnień administratora na innej wiki.

Nie jest to często stosowany wymóg, ale tak częste adopcje raczej wyglądają na kolekcjonowanie stołków. Jeszcze nawet nie minęły 2 tygodnie od poprzedniej, a ta była tylko miesiąc po Trollpasta World wiki. Napisz 28 grudnia. — Nanaki 17:06, lis 11, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki