FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Trove Wiki
Ta prośba została zamknięta ręcznie. Aby ponownie ją otworzyć, należy zmienić parametr w szablonie nagłówka.
  • Adres wiki: http://pl.trove.wikia.com/wiki/
  • Liczba moich edycji: 85
  • Jak długo edytuję wiki: 3 dni
  • Ostatnia edycja administratora: MineSplendor, 8 stycznia 2015
  • Powód: Na wiki nikt nie edytuje, właściwie to jestem jedynym użytkownikiem (Specjalna:Użytkownicy) oprócz niezarejestrowanych. Założyciel porzucił wiki po pierwszej edycji, jedynie zajmując adres strony. Próbowałem się z nim skontaktować na tablicy wiadomości, dalej nie otrzymałem odpowiedzi.
    Spełniam wszystkie wymagania oprócz czasowego - jestem tam aktywny, stworzyłem 3 artykuły (do tego dochodzi jeszcze zrobienie strony głównej od nowa), nie mam jak utrzymywać kontaktu z innymi użytkownikami, bo żadnych nie ma.
    Żeby postawić wiki na nogi potrzebne są style css, zabezpieczenia, możliwość usuwania stron i wiele innych, a nikt nie może się tym zająć. Już nawet nie wspominam o obecnych możliwościach wandalizmu, wiki jest obecnie bezbronna.

Pozdrawiam, Duckey Detective (blogdyskusja) 18:13, lip 23, 2015 (UTC)

Hej DD ;). Uprawnienia przyznane. Powodzenia w rozbudowie. — Nanaki 21:23, lip 23, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.