FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Warframe Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Adres wiki: http://pl.warframe.wikia.com
  • Liczba moich edycji: 3225
  • Jak długo edytuję wiki: 8 miesięcy
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: An0num0us 19:05, lip 1, 2015
  • Powód:Posiadam jedynie uprawnienia administratora, a żaden biurokrata nie jest obecnie aktywny. Chciałbym nabyć uprawnienia biurokraty, aby móc mianować nowych członków administracji.
Yellow94 był niedawno aktywny i zarzeka się że niedługo się pojawi. Napisz do niego, że potrzebujesz uprawnienia biurokraty.
Poza tym nawet jeśli miałby zostać pominięty, wymagana jest dyskusja społeczności na ten temat. — Nanaki 09:12, lip 2, 2015 (UTC)
Cóż... Yellow94 wcale nie ma zamiaru się pojawiać w krótkim czasie, ani odpisywać.
Społeczność na tej Wiki prawie nie istnieje. Przez 8 miesięcy mojej pracy napisałem około 80 rozbudowanych artykułów (+ kilka innych rzeczy), paru niezarejestrowanych użytkowników się udzieliło (większość w sposób ograniczony) i dwóch zarejestrowanych (Senami (pisał artykuły) i MattiQ93 (odpowiada na pytania użytkowników)). Dyskusje i pytania na forach pojawiają się bardzo rzadko.
Yellow94 logował się wczoraj (drugi biurokrata c:pl.warframe:User:Imargam również), najlepszym wyjściem są najprostsze rozwiązania, czyli wysłanie na jego (ich) tablicę wiadomości, że potrzebujesz uprawnień biurokraty. Z naszej strony nie możemy nic zrobić jeśli biurokrata był aktywny w ostatnich 2 miesięcy i nie chcesz tego przedyskutować ze społecznością.
Vuh05:44, 20 lip 2015@fandom

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki