Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Warframe Wiki

646stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Warframe Wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Adres wiki: http://pl.warframe.wikia.com
  • Liczba moich edycji: 3225
  • Jak długo edytuję wiki: 8 miesięcy
  • Ostatni administrator, który wykonał edycję: An0num0us 19:05, lip 1, 2015
  • Powód:Posiadam jedynie uprawnienia administratora, a żaden biurokrata nie jest obecnie aktywny. Chciałbym nabyć uprawnienia biurokraty, aby móc mianować nowych członków administracji.
Yellow94 był niedawno aktywny i zarzeka się że niedługo się pojawi. Napisz do niego, że potrzebujesz uprawnienia biurokraty.
Poza tym nawet jeśli miałby zostać pominięty, wymagana jest dyskusja społeczności na ten temat. — Nanaki 09:12, lip 2, 2015 (UTC)
Cóż... Yellow94 wcale nie ma zamiaru się pojawiać w krótkim czasie, ani odpisywać.
Społeczność na tej Wiki prawie nie istnieje. Przez 8 miesięcy mojej pracy napisałem około 80 rozbudowanych artykułów (+ kilka innych rzeczy), paru niezarejestrowanych użytkowników się udzieliło (większość w sposób ograniczony) i dwóch zarejestrowanych (Senami (pisał artykuły) i MattiQ93 (odpowiada na pytania użytkowników)). Dyskusje i pytania na forach pojawiają się bardzo rzadko.
Yellow94 logował się wczoraj (drugi biurokrata c:pl.warframe:User:Imargam również), najlepszym wyjściem są najprostsze rozwiązania, czyli wysłanie na jego (ich) tablicę wiadomości, że potrzebujesz uprawnień biurokraty. Z naszej strony nie możemy nic zrobić jeśli biurokrata był aktywny w ostatnich 2 miesięcy i nie chcesz tego przedyskutować ze społecznością.
Vuh05:44, 20 lip 2015@fandom

Więcej w Fandom

Losowa wiki