Fandom

Wikia Polska

Adopcja:Zwyczajny Serial wiki

645stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zamknięta prośba o adopcję:
Zwyczajny Serial wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Powód: Prawie nie ma żadnych administratorów, a ja próbuję ratować, i aktualizować tą wiki. Stworzyłam chyba około 25 stron w ciągu ostatniego miesiąca. Zapraszam ludzi na naszą wiki. Ostatnio z Mordechai22 i Marcin3000 wzięliśmy się ostro do roboty. Chcę ożywić Zwyczajny Serial wiki. Już od około miesiąca nie robię przerwy w edytowaniu. Codziennie wchodzę, aby uzupełnić coś. Dzisiaj dodałam nową stronę pt. Zakaz wstępu. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jakobepalaz (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wygląda to raczej na formalność, ale jest to wymagana formalność. Na wiki jest kilku w miarę aktywnych użytkowników, dlatego utwórz wątek na forum lub bloga gdzie pozostali użytkownicy będą mogli wyrazić opinię na temat Twojej prośby o adopcję i daj jakiś czas na odpowiedź. — Nanaki 17:57, lip 2, 2015 (UTC)

Więcej w Fandom

Losowa wiki