FANDOM


Zamknięta prośba o adopcję:
Zwyczajny Serial wiki
Ta prośba została zamknięta automatycznie, ponieważ nikt nie wykonał edycji przez miesiąc. Aby ją ponownie otworzyć, wystarczy wykonać edycję.
  • Powód: Prawie nie ma żadnych administratorów, a ja próbuję ratować, i aktualizować tą wiki. Stworzyłam chyba około 25 stron w ciągu ostatniego miesiąca. Zapraszam ludzi na naszą wiki. Ostatnio z Mordechai22 i Marcin3000 wzięliśmy się ostro do roboty. Chcę ożywić Zwyczajny Serial wiki. Już od około miesiąca nie robię przerwy w edytowaniu. Codziennie wchodzę, aby uzupełnić coś. Dzisiaj dodałam nową stronę pt. Zakaz wstępu. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jakobepalaz (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wygląda to raczej na formalność, ale jest to wymagana formalność. Na wiki jest kilku w miarę aktywnych użytkowników, dlatego utwórz wątek na forum lub bloga gdzie pozostali użytkownicy będą mogli wyrazić opinię na temat Twojej prośby o adopcję i daj jakiś czas na odpowiedź. — Nanaki 17:57, lip 2, 2015 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki