FANDOM


 • Wedkarski

  Witajcie po dłuższej przerwie w Adminie od kuchni!

  Dzisiaj chciałbym przybliżyć Wam sylwetkę użytkownika, który nieczęsto udziela się na Centrum Społeczności. . Życzę miłej lektury.


  1. Witaj w Adminie od kuchni, Maciu. Przedstaw się społeczności – kim jesteś i czym zajmujesz się na co dzień.
  Witam serdecznie. Tu przedstawia się Mació, Maciu, czyli Maciej. Jestem zwykłym, nie próbującym się za mocno wyróżniać, uczniem klasy drugiej liceum. Na co dzień zajmuje się nauką na profilu humanistycznym, przeglądaniem/tworzeniem memów i graniem w gry. Czasami próbuję swoich sił w animacji, albo przysyłam Painto różne materiały na jego kanał na YouTube, oraz naszą stronę ze niesamowicie śmiesznymi obrazkami. Obecnie pełnię funkcję administratora na Soni…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: RavenZuza

  wrz 16, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dziś sobota – a wraz z sobotą kolejny wywiad! Tym razem naszym gościem jest User:RavenZuza, biurokratka Death Note Wiki. Życzymy miłej lektury!


  Witaj RavenZuza w Adminie od kuchni! W sumie, rzeknij kilka słów o sobie — kim jesteś? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Jestem całkowicie normalną 23-latką, która bardzo nie ma chęci dostosować się do swojego wieku. Czym zajmuje się na co dzień? Mobilizuje siebie do zadań domowych, mobilizuję chłopaka do pisania inżynierki i edytuję na Death Note Wiki. No i siedzę na discordzie Co więcej? Uwielbiam czytać książki, kocham mitologię, historię i broń starodawną (miecze, łuki itp.), piszę własną książkę, a ostatnio zainteresowałam się też makijażem, fryzjerstwem i zdobieniem paznokci. Takie tam…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć wszystkim! W ramach lektury na sobotnie popołudnie poprosiliśmy .


  1. Witam ciepło w Adminie od kuchni. Na początek opowiedz coś o sobie – czym się zajmujesz na co dzień?
  Witaj! Mam na imię Tomek, choć zapewne większość kojarzy mnie jako Duckey lub Duckey Detective. Na co dzień uczę się w szkole średniej na kierunku informatycznym. Edytuję na Fandomie od 2015 roku i nadal jestem przywiązany do nazwy Wikia. W międzyczasie zdobyłem kilka uprawnień. Obecnie jestem administratorem Gwint Wiki, moderatorem League of Legends Wiki oraz pełnię funkcję projektanta na Centrum Społeczności. Oprócz tego rzadziej edytuję kilka innych wiki.
  2. Kiedy założyłeś konto na Fandomie, a jak wyglądała twoja droga do pierwszych uprawnień admina?
  Przez dosyć dług…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Szynka013

  sie 12, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dzisiejszej soboty mija drugi tydzień od opublikowania ostatniego wywiadu... a to oznacza, że czas na kolejny! Dzisiejszym gościem Admina od Kuchni jest Szynka013... który sam wtajemniczy Was w projekty, na których działa. Życzę miłej lektury wywiadu!


  Witaj Szynka013 w Adminie od Kuchni! Powiedz coś o sobie... jakażto persona skrywa się pod tym nickiem? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Witam Piotrze, witam czytelników! Nazywam się Szymon, lecz zapewne kojarzycie mnie pod pseudonimem Szynki013. Od dobrych kilku lat jestem edytorem na FANDOMIE, z czego nie zamierzam jeszcze rezygnować.
  Na co dzień, no cóż... Jeszcze się uczę, gdzieś tam okazjonalnie sobie dorabiam, zdaję prawko etc. A cel tego jest prosty, być w przyszłości związanym z…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Admin od kuchni: Painto

  lip 29, 2017 przez Wedkarski

  Cześć wszystkim! Do dzisiejszego wywiadu zaprosiłem Painto, dla starszych stażem znanego również jako Painto maniak, który od lat jest związany z polską społecznością i można go spotkać na Sonic Wiki, gdzie pełni funkcję administratora. Miłego czytania!


  1. Witaj w Adminie od kuchni. Opowiedz, czym zajmujesz się na co dzień.
  Witam cieplutko. Jestem Wikianinem/Fandomiarzem od już dosyć długiego czasu, bo od 2012, zaś w internetach pewnie z rok więcej. Zdążyłem więc sobie wyrobić jakąś rozpoznawalność, a co za tym idzie wpływa to też, razem z innymi aktywnościami, na moje życie codzienne - na przykład w 3-ej gimnazjum byłem dosyć rozpoznawalną postacią po tym jak rozniósł się po szkole jeden z moich postów na FB. W realu jestem lekko wyróżniający…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Luqgreg

  lip 15, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, a więc i kolejny wywiad z serii Admin od kuchni. Dzisiaj naszym gościem jest , a od dosłownie dzisiaj także i anglojęzycznej wiki na ten temat. Życzę miłej lektury wywiadu.


  Witaj Luqgreg! Na początek... powiedz coś o sobie. Kim jesteś? Czym się zajmujesz na co dzień?
  Witam! Edytuję na Fandomie już od ponad półtora roku i prócz rozwijania kilku projektów w miarę możliwości staram się pomagać innym. Poza Fandomem jestem zwykłym uczniem - na ten moment w okresie "przejściowym"
  ...hmm, a co przedstawia Twój avatar?
  No tego się akurat da dosyć łatwo domyślić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż "Lenny Face" się tam znalazł ze względu na moje nietypowe poczucie humoru i chęć "pośmieszkowania". Zdarza mi się niejednokrotnie wstawić do wypowiedzi …

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć wszystkim w sobotnie południe!

  Jest mi miło ogłosić, że wraz z Pio387 wracamy do regularnych wywiadów z użytkownikami pod szyldem Admin od kuchni. W dzisiejszym, specjalnym wydaniu bloga, przybliżymy Wam sylwetkę Nanakiego.

  Nanaki jest wieloletnim helperem, jeszcze bardziej wieloletnim administratorem Centrum Społeczności, a uprawnienia także posiada na polskiej  :) Życzę miłego czytania!


  1. Witaj w pierwszym, specjalnym wydaniu nowego Admina od kuchni. Przedstaw się społeczności i opowiedz co robisz na co dzień.
  Hej wszystkim. Jestem tym gościem co jest adminem już prawie 8 lat (jeszcze 8 dni :>) i nie chce sobie pójść :) Na co dzień jestem nieciekawym „Kowalskim”, który robi na 3/4 etatu, czyta Z mgły zrodzonego Brandona Sandersona i czek…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć!

  W kolejnym epizodzie Admina od kuchni prezentujemy Damiana102, wieloletniego administratora Bezsensopedii i moderatora czatu Centrum Społeczności, który ma za sobą ponad cztery lata aktywnego edytowania na Fandomie.

  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?

  Zdziwienia nie będzie, że otrzymałem je na Bezsensopedii. Byłem aktywnym userem, Myslec z własnej woli poduczył mnie w paru ważnych kwestiach, a jak byłem gotowy to zgłosił się do głosowania na admina. Byłem zdziwiony, bo zrobił to już trochę więcej niż 2 miesiące po tym, jak dostałem starszego użytkownika (taka ranga stworzona na wiki, połączenie moderatora czatu z rollbackiem). Ale nie było powodu, abym odmawiał i złożyłem podpis pod zgłoszeniem…
  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Admin od kuchni: Pirr

  lip 30, 2016 przez Wedkarski

  Cześć!

  W kolejnym blogu z serii Admin od kuchni przedstawiamy sylwetkę , Bakugan Fan Fiction Wiki i kilkunastu (aż 14!) innych projektach.

  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?
  Dość ciekawa sytuacja, gdyż swoich pierwszych uprawnień nie dostałem na Bakugan Fan Fiction Wiki (jak możnaby się było spodziewać). Ponad pięć lat temu (26 lipca) założyłem wiki o nazwie "BakuTest Wiki" - swój pierwszy sandbox, na którym chciałem testować różne szablony czy CSSy przed wprowadzeniem na ww. wikię. Ostatecznie wiki porzuciłem, gdyż w tamtym czasie korzystanie z sandboxa wydawało mi się zbyt niewygodne.
  Niedługo po powstaniu BakuTest Wiki - dokładnie 22 sierpnia - uprawnienia dostałem na wcześniej wspomnianym BFFW. Za…  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć!

  Do pierwszego bloga z serii Admin od kuchni zaprosiliśmy i paru innych projektach.

  Seria ta ma na celu podobnie jak Wikianin od kuchni wyróżnić użytkowników z dużym stażem na Wikii, jednak tym razem będziemy koncentrować się na ich działalności jako administrator. Niewykluczone jest również kontynuowanie Wikianina w najbliższym czasie.


  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?
  Dość skomplikowana i komiczna sytuacja. Ponad dwa lata temu chciałem założyć wiki o konsolach Playstation, jednak miałem z tym jakiś problem. Poprosiłem o założenie wiki Wedkarskiego, który potem przekazał mi uprawnienia biurokraty i administratora po raz pierwszy.
  Na wikiach o jakiej tematyce udzielasz się najczęściej?
  Nie jest…
  Czytaj całość >