FANDOM


 • Wedkarski

  Cześć!

  W kolejnym epizodzie Admina od kuchni prezentujemy Damiana102, wieloletniego administratora Bezsensopedii i moderatora czatu Centrum Społeczności, który ma za sobą ponad cztery lata aktywnego edytowania na Fandomie.

  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?

  Zdziwienia nie będzie, że otrzymałem je na Bezsensopedii. Byłem aktywnym userem, Myslec z własnej woli poduczył mnie w paru ważnych kwestiach, a jak byłem gotowy to zgłosił się do głosowania na admina. Byłem zdziwiony, bo zrobił to już trochę więcej niż 2 miesiące po tym, jak dostałem starszego użytkownika (taka ranga stworzona na wiki, połączenie moderatora czatu z rollbackiem). Ale nie było powodu, abym odmawiał i złożyłem podpis pod zgłoszeniem…
  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Admin od kuchni: Pirr

  lip 30, 2016 przez Wedkarski

  Cześć!

  W kolejnym blogu z serii Admin od kuchni przedstawiamy sylwetkę , Bakugan Fan Fiction Wiki i kilkunastu (aż 14!) innych projektach.

  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?
  Dość ciekawa sytuacja, gdyż swoich pierwszych uprawnień nie dostałem na Bakugan Fan Fiction Wiki (jak możnaby się było spodziewać). Ponad pięć lat temu (26 lipca) założyłem wiki o nazwie "BakuTest Wiki" - swój pierwszy sandbox, na którym chciałem testować różne szablony czy CSSy przed wprowadzeniem na ww. wikię. Ostatecznie wiki porzuciłem, gdyż w tamtym czasie korzystanie z sandboxa wydawało mi się zbyt niewygodne.
  Niedługo po powstaniu BakuTest Wiki - dokładnie 22 sierpnia - uprawnienia dostałem na wcześniej wspomnianym BFFW. Za…  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć!

  Do pierwszego bloga z serii Admin od kuchni zaprosiliśmy i paru innych projektach.

  Seria ta ma na celu podobnie jak Wikianin od kuchni wyróżnić użytkowników z dużym stażem na Wikii, jednak tym razem będziemy koncentrować się na ich działalności jako administrator. Niewykluczone jest również kontynuowanie Wikianina w najbliższym czasie.


  W jakich okolicznościach po raz pierwszy otrzymałeś uprawnienia administratora?
  Dość skomplikowana i komiczna sytuacja. Ponad dwa lata temu chciałem założyć wiki o konsolach Playstation, jednak miałem z tym jakiś problem. Poprosiłem o założenie wiki Wedkarskiego, który potem przekazał mi uprawnienia biurokraty i administratora po raz pierwszy.
  Na wikiach o jakiej tematyce udzielasz się najczęściej?
  Nie jest…
  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki