FANDOM


Wspaniała wiadomość! Od niedawna mamy możliwość korzystania z nowego toolbara, który może być dostosowany do naszych potrzeb. Mamy nadzieje że będziesz miał szybszy i łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych stron i linków. Nie musisz już otwierać menu aby przejść do ostatnich zmian lub przesłać grafikę.

Nowy toolbar daje wiele nowych możliwości. Na przykład, możesz dodawać narzędzia których nie mogłeś dodać w poprzedniej wersji. Przykładem takiego narzędzia jest edycja bądź przeniesienie strony. Wcześniej miałeś dostęp do wybranych linków tylko poprzez menu Moje Narzędzia, teraz możesz dodać je bezpośrednio na pasek -- tak jak zakładki w przeglądarce internetowej.

Toolbar customize dialog

Możesz dodać swoje ulubione narzędzia do paska.

Niezalogowani użytkownicy zobaczą tylko dwa domyślne przyciski, Udostęponij i Obserwuj. Zalogowani także je zobaczą, ale będą mieli możliwość zmiany ich na własne, wybrane linki. Jeśli twój pasek będzie zawierał za dużo narzędzi, pojawi się menu "Więcej".

Zmieniliśmy także nazwę dwóch przycisków. Przycisk Zapisz został zmieniony na Publikuj. Ma to za zadanie ułatwienie edycji nowym użytkownikom bez zbędnych nieporozumień. Podobnie przycisk Przenieś został przemianowany na Zmień nazwę. Użytkownicy będą pewni że zmieniają nazwę strony, a nie przenoszą jej gdzie indziej.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, daj znać poprzez komentarz.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.