FANDOM


Redeye

Strony specjalne to kokpit twojej wiki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób niektórzy edytorzy znajdują różne szczegóły szybko, bez problemu i zawsze wiedzą co robić dalej? To nie żadna supermoc ani pomoc Pudziana. To strony specjalne.

Strony Specjalne to zbiór ciekawych i użytecznych list i narzędzi które mogą pomóc ci w zarządzaniu swoją wiki. Aby zobaczyć liste stron specjalnych przejdź do strony Specjalna:Strony Specjalne. Możesz dodać skrót do tej strony do swojego paska. Kliknij „Dostosuj” i poszukaj „Strony Specjalne”, wybierz i zapisz.

Zależnie od tego, jakim użytkownikiem jesteś, zobaczysz inne linki na tej stronie. Zalogowani widzą więcej niż wylogowani, administratorzy mają specjalne narzędzia do zarządzania wiki itp. Jeśli masz dostęp do strony, do której inni nie mają dostępu, link będzie ‘’’pogrubiony’’’.

Raport konserwacyjneEdytuj

Raporty konserwacyjne to audomatycznie generowane listy które pomogą ci odnaleźć rzeczy którymi możesz się zająć. Możesz odnaleźć Zerwane lub Podwójne Przekierowania, Porzucone strony, oraz strony Nieskategoryzowane, Nieużywane, bądź Najpotrzebniejsze. Chcesz utrzymać ład na swojej wiki? Zacznij od raportów konserwacyjnych.

Lista stronEdytuj

Szukasz kompletnej listy wszystkich stron? Oto ona. Jest także lista Kategorii oraz Przekierowań.

Logowanie, Użytkownicy, UprawnieniaEdytuj

Przejdźmy do użytkowników. Istnieją narzędzia do zarządzania własnym kontem, np. Łączenie z Facebookiem, Wkład, Preferencje. Możesz także sprawdzić co u innych użytkowników: Zablokowani, Liczba Edycji, jest też pełna Lista Użytkowników.

Więcej!Edytuj

Skoro wiesz już jak to działa, sprawdź także inne strony specjalne. Znajdziesz wiele ciekawych stron jak np. Statystyki, Najczęściej odwiedzane strony, Najczęściej linkowane pliki. Istnieje też wyszukiwarka linków zewnętrzynch oraz wiele innych.

Nie spiesz się i poznaj moc stron specjalnych, mogą Ci ułatwić pracę. Powiedz nam: Która strona specjalna Ci najbardziej pomaga?