Fandom

Wikia Polska

Komentarze0

Update techniczny 03.05.2011

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.


Poprawione bugi

  • Napis "Użytkownik od" na stronach użytkowników, którzy nigdy nie edytowali danej wiki, pokazywał aktualną datę.
  • Tag <small> nie działał (pisaliśmy, że zostało to poprawione w zeszłym tygodniu, jednak zostanie to poprawione w tym tygodniu)
  • Narzędzie do wstawiania filmów nie akceptowało filmów w formacie YouTube HD.

Inne zmiany

  • Kiedy aktywowany jest Kreator Układów i co najmniej jeden szablon jest aktywny, opcja "Standardowy szablon" nie będzie już się pojawiała w menu tworzenia nowej strony, opcja "Pusta strona" zostanie. (Nie pytać co to znaczy, nie używam Layout Buildera)

Znane błędy

  • Niedawno stworzyliśmy nową bazę danych dla polepszania wydajności i pojemności naszej sieci. Nadal zdarzają się sporadyczne problemy z nowymi wiki utworzonymi na tym serwerze np. problemy z preferencjami. Aktualnie tylko nowe wiki korzystają z tego serwera, więc jeśli stworzyłeś nową wiki i zdarzają się dziwne błędy, napisz do nas.
  • W zeszłym tygodniu, mieliśmy kilka zgłoszeń o losowym pojawianiu się kodu JavaScript na stronach podczas ich zapisywania, dotyczy to obydwu edytorów. Jeśli zdarzyło ci się coś takiego, napisz.

W przyszłym tygodniu nasi inżynierowie będą zajęci różnymi spotkaniami, więc na 11 maja nie będzie aktualizacji.

Jakieś pytania? Sugestie? Napisz w komentarzach. Jeśli znalazłeś jakiegoś buga, napisz na Special:Contact.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki