FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.


Poprawione bugi

  • Napis "Użytkownik od" na stronach użytkowników, którzy nigdy nie edytowali danej wiki, pokazywał aktualną datę.
  • Tag <small> nie działał (pisaliśmy, że zostało to poprawione w zeszłym tygodniu, jednak zostanie to poprawione w tym tygodniu)
  • Narzędzie do wstawiania filmów nie akceptowało filmów w formacie YouTube HD.

Inne zmiany

  • Kiedy aktywowany jest Kreator Układów i co najmniej jeden szablon jest aktywny, opcja "Standardowy szablon" nie będzie już się pojawiała w menu tworzenia nowej strony, opcja "Pusta strona" zostanie. (Nie pytać co to znaczy, nie używam Layout Buildera)

Znane błędy

  • Niedawno stworzyliśmy nową bazę danych dla polepszania wydajności i pojemności naszej sieci. Nadal zdarzają się sporadyczne problemy z nowymi wiki utworzonymi na tym serwerze np. problemy z preferencjami. Aktualnie tylko nowe wiki korzystają z tego serwera, więc jeśli stworzyłeś nową wiki i zdarzają się dziwne błędy, napisz do nas.
  • W zeszłym tygodniu, mieliśmy kilka zgłoszeń o losowym pojawianiu się kodu JavaScript na stronach podczas ich zapisywania, dotyczy to obydwu edytorów. Jeśli zdarzyło ci się coś takiego, napisz.

W przyszłym tygodniu nasi inżynierowie będą zajęci różnymi spotkaniami, więc na 11 maja nie będzie aktualizacji.

Jakieś pytania? Sugestie? Napisz w komentarzach. Jeśli znalazłeś jakiegoś buga, napisz na Special:Contact.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.