FANDOM


Pora na długo oczekiwany, spóźniony update, brak poprzednich updatów usprawiedliwiam odmową pracy przez mój domowy komputer :).

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.

Nowe funkcje

  • Nowy edytor wizualny właśnie pojawił się na Wikia Labs, potrzebuje jeszcze kilku poprawek, więc póki co można go wyłączyć i włączyć w każdym momencie. Wkrótce stanie się domyślnym edytorem zastępując stary edytor RTE. (a 99% i tak zostanie przy edytorze tekstowym)

Poprawione bugi

  • Linki na stronie "Obserwowane" duplikowały się, kiedy użytkownik skomentował artykuł.
  • Poprawiliśmy kilka bugów w nowym edytorze, problemy z ciemniejszymi skórkami oraz błąd który zmuszał użytkowników do śledzenia strony, nawet jeśli wyłączyli to w preferencjach.

Znane błędy

  • Kilka e-maili wyświetla taki "<p></p>" w swojej zawartości. Wkrótce zostanie to poprawione.
  • Mieliśmy problemy z reuploadowaniem grafik, co powodowało problemy ze zmianą istniejących grafik oraz awatarów. Większość tych problemów została już poprawiona, jednak nadal próbujemy wyeliminować problem. Jeśli masz jakieś kłopoty z grafikami, wyczyść cache i spróbuj ponownie dodać grafikę, jeśli to nie skutkuje, zgłoś to.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.