FANDOM


FoodBracket BlogHeader-PL

UWAGA: Nominacje dobiegły końca. Kliknij tutaj aby zagłosować w rundzie finałowej.

Przed wami coś, czego jeszcze nie było – pierwsza edycja Fantasy Food Fight!

Tego lata proponuję wam zupełnie nową zabawę, która robi furorę na zagranicznych społecznościach. W waszych ulubionych seriach i grach pełno jest zapewne wymyślonego i oryginalnego jedzenia, na widok którego cieknie ślinka. Zdecydujmy, które z nich jest najlepsze i zasługuje na tytuł zwycięzcy w pierwszej edycji Fantasy Food Fight!

O co tu chodzi?

Fantasy Food Fight - Marshall
  1. Zdecyduj się! Wybierz potrawę, przekąskę albo napój z twojego ulubionego wymyślonego uniwersum, na przykład chrupiący udziec z dzika z gry Gothic, chili-dogi z Sonica czy kruchego kota z Steven Universe.
  2. Nominuj! Jeśli już się na coś zdecydowałeś, możesz nominować potrawę poprzez formularz poniżej. Oczywiście możesz wysłać więcej propozycji, jeśli nie możesz zdecydować się na tę jedną. Idealnie, jeśli istnieje artykuł opisujący danie, które zgłaszasz, jednak nawet jeśli nie – nadal możesz je nominować. :)
  3. Zbierz fanów! Daj innym fanom o tym znać i zagwarantuj swojej propozycji mocny start! Przykładowo, opowiedz o tym swoim znajomym lub poinformuj o tym innych członków swojej społeczności.

Propozycje można zgłaszać do poniedziałku 1. sierpnia 2016. Następnie wszystkie je przejrzymy i wybierzemy najlepszą szesnastkę, która weźmie udział w cotygodniowych walkach, by koniec końców w rundzie czwartej wyłonić zwycięzcę!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki