FANDOM


Śmieszny gif z lamą

Dzień doberek!

Chciałbym was poinformować, że dzisiaj rezygnuję z uprawnień administratora i moderatora czatu na Centrum Społeczności. Ustalono, że nie ma obecnie potrzeby powolywania nowego administratora, także obecnie władza będzie sprawowana przez trzech Nanakiego, Vuha i Wedkarskiego (helperów z uprawnieniami administratora), a także przez Pio387 i Vengira (helperów, którzy według naszych zasad mogą pełnić obowiązki administratora na Centrum Społeczności). W przypadku jakichkolwiek problemów, możecie zwrócić się do nich.

Formalności załatwione. Powodem mojej rezygnacji jest drastyczny spadek zainteresowania Wikią (byłem edytorem w erze Wikii, nie będę pisał Fandom Emoticon_silly.png ). Chociaż przy rezygnacji z uprawnień helpera to zainteresowanie było już na niskim poziomie, to jednak wciąż chętnie zaglądałem na Centrum Społeczności i udzielałem pomocy na tutejszym czacie. Niestety, to zainteresowanie spadło z różnych powodów, dlatego nie jestem w stanie sprawować funkcji administratora.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas. Ta społeczność jest rzeczywiście wyjątkowa i mam nadzieję, że dalej pozostanie społecznością osób zwariowanych na punkcie edytowania. Niewykluczone, że czasem tu wpadnę, więc nie mówię żegnam, lecz do zobaczenia!