FANDOM


Wikia Video.png

Kilka miesięcy temu ogłosiliśmy, że chcielibyśmy przeprowadzić testy nowego modułu do zaprezentowania ciekawych filmów fanom odwiedzającym Wiki. Podczas okresu testowania, niektórzy użytkownicy widzieli proponowane filmy po prawej stronie, a inni na dole. Testowaliśmy także różne metody sugerowania treści — niektórzy widzieli filmy ściśle powiązane z tematyką wiki, a inni filmy luźno z nią związane.

Dowiedzieliśmy się, że odwiedzający testowane społeczności preferowani moduł znajdujący się w prawym panelu; oglądali oni filmy dwa razy częściej niż ci, którzy widzieli moduł na dole strony. Zauważyliśmy także, że odwiedzający z grupy testowej, w której moduł pokazywał się w prawym panelu, wyświetlili 18% więcej stron podczas swojej wizyty w porównaniu z odwiedzającymi, którzy nie widzieli żadnych zmian (grupa kontrolna). Oznacza to, że propozycje filmów skłoniły czytelników do spędzenia więcej czasu na odkrywaniu treści, które stworzyłeś; jeśli zostaną na wiki dłużej, bardzo prawdopodobne, że podejmą następny krok ku społeczności i wykonają edycję lub dokończą czytanie artykułu! Jak zawsze, zachęcamy do dodawania w pełni licencjonowanych filmów do twoich artykułów. Nasze dane pokazują także, że filmy są wyświetlane częściej, gdy są osadzone obok powiązanej treści.

W końcu, poczynając od tego miesiąca, zobaczysz nowy Videos Module w prawym panelu w wielu społecznościach. Zastąpi istniejący moduł Powiązane filmy. Filmy, które dodałeś za pomocą modułu Powiązane filmy wciąż będą częścią twojej wiki i możesz je znaleźć odwiedzając Specjalna:Filmy lub bezpośrednio na stronie pliku. Jak wielu z was prosiło podczas okresu testowania, w nowym Videos Module znajdą się filmy odpowiadające zawartości twojej wiki, jeśli tylko będą dostępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kroku naprzód i, tak jak w przypadku wszystkich aktualizacji na Wiki, zachęcamy do dzielenia się opiniami. Dziękujemy!

Bioshock.png

Nowy moduł w prawym panelu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki