Fandom

Wikia Polska

Komentarze40

Wikia Video w 2014

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Drodzy Wikianie,
Wikia Video.png

W ciągu ostatniego roku ciężko pracowaliśmy na Wikii nad poszukiwaniem sposobów udostępniania wam licencjonowanych, wysokiej jakości materiałów wideo, od ekskluzywnych trailerów do fanowskich filmów z waszych ulubionych programów telewizyjnych, gier i filmów. Jak pewnie wiecie, w tym celu stworzyliśmy Wikia Video i Licensed Video Swap. Wikia jest przekonana, że filmy odgrywają istotną rolę w sposobie, w jaki czytelnicy i fani zdobywają informacje oraz, że użytkownicy internetu spodziewają się treści wideo obok innych treści.

W ciągu najbliższych tygodni będziemy przeprowadzać szereg testów, aby dowiedzieć się jakiego rodzaju filmy użytkownicy chcą zobaczyć na Wiki. Pojawi się nowy moduł z filmami wyświetlany w różnych miejscach artykułu, na stronach plików i stronach głównych. Moduł ten zaprezentuje wam filmy nowe, związane z wiki, a także popularne, o ile będą dostępne. Chociaż jest to test, mamy nadzieję, że narzędzia takie jak moduł wideo ułatwią tobie i użytkownikom, którzy odwiedzają twoje wiki, znalezienie ciekawych filmów o wysokiej jakości. Z przyjemnością udostępnimy wam rezultaty testów, a także nasze plany odnośnie modułu wideo po zakończeniu testów.

Masz jakieś pytania lub sugestie? Napisz o tym w komentarzu poniżej! Chcielibyśmy poznać twoją opinię!

Więcej w Fandom

Losowa wiki