FANDOM


Drodzy Wikianie,
Wikia Video.png

W ciągu ostatniego roku ciężko pracowaliśmy na Wikii nad poszukiwaniem sposobów udostępniania wam licencjonowanych, wysokiej jakości materiałów wideo, od ekskluzywnych trailerów do fanowskich filmów z waszych ulubionych programów telewizyjnych, gier i filmów. Jak pewnie wiecie, w tym celu stworzyliśmy Wikia Video i Licensed Video Swap. Wikia jest przekonana, że filmy odgrywają istotną rolę w sposobie, w jaki czytelnicy i fani zdobywają informacje oraz, że użytkownicy internetu spodziewają się treści wideo obok innych treści.

W ciągu najbliższych tygodni będziemy przeprowadzać szereg testów, aby dowiedzieć się jakiego rodzaju filmy użytkownicy chcą zobaczyć na Wiki. Pojawi się nowy moduł z filmami wyświetlany w różnych miejscach artykułu, na stronach plików i stronach głównych. Moduł ten zaprezentuje wam filmy nowe, związane z wiki, a także popularne, o ile będą dostępne. Chociaż jest to test, mamy nadzieję, że narzędzia takie jak moduł wideo ułatwią tobie i użytkownikom, którzy odwiedzają twoje wiki, znalezienie ciekawych filmów o wysokiej jakości. Z przyjemnością udostępnimy wam rezultaty testów, a także nasze plany odnośnie modułu wideo po zakończeniu testów.

Masz jakieś pytania lub sugestie? Napisz o tym w komentarzu poniżej! Chcielibyśmy poznać twoją opinię!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki