Fandom

Wikia Polska

Komentarz1

Wesołego jajka i brak mnie na Czacie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Moim drodzy, czas świąt wielkanocnych to czas miłości, ciepła rodzinnego ogniska, szczęścia i współpracy ludzkiej. Tak i w ten czas ja życzę Wam wszelkiego dobra, spełnienia marzeń, pogodzenia się z rodziną i przyjaciółmi. Wesołego Alleluja i do przodu. Dacie radę z egzaminami. Życzę Wam, aby wypadły u Was jak najlepiej i byście zdali do szkoły, do której chcecie uczęszczać w przyszłości lub na uczelnię wyższą, na której chcecie sobie wyrobić kierunek profesji

Jednak jest jeszcze drugi temat, jaki muszę poruszyć i tyczy się właśnie egzaminów. W tym roku czekają mnie matury. Aby było mi łatwiej się do nich nauczyć kluczowych rzeczy, muszę Wam oznajmić jedno - od teraz aż do końca moich egzaminów maturalnych zawieszam aktywność na wszelkich Czatach, poza tym na mojej osobistej Wikii. Tutaj macie połączenie do niego.

Nie oznacza to, że zrywam oczywiście współpracę i aktywność na Wikii - przeciwnie, będę jak najczęściej aktywny. Zawsze będę na niej, a jeśli przez jakiś krótki czas mnie nie będzie, to oznacza że mam ważne rzeczy do zrobienia. Trzymajcie kciuki, bo jeśli zdam maturę, a myślę i mam nadzieję, że na pewno ją zdam, to uczynię wkrótce wszelkie starania, aby wprowadzić nasze państwo do rangi potęgi w Europie pod względem gospodarczym, albowiem mam zamiar pójść do polityki nie dla zysku, ale dla ludu, by go z dumą reprezentować. A kiedy zdam maturę podam Wam wyniki.

Trzymajcie za mnie kciuki. Wasz oddany zawsze przyjaciel Arcturus Lwowski, na Wikiach CreationKeeper.

Więcej w Fandom

Losowa wiki