FANDOM


Moim drodzy, czas świąt wielkanocnych to czas miłości, ciepła rodzinnego ogniska, szczęścia i współpracy ludzkiej. Tak i w ten czas ja życzę Wam wszelkiego dobra, spełnienia marzeń, pogodzenia się z rodziną i przyjaciółmi. Wesołego Alleluja i do przodu. Dacie radę z egzaminami. Życzę Wam, aby wypadły u Was jak najlepiej i byście zdali do szkoły, do której chcecie uczęszczać w przyszłości lub na uczelnię wyższą, na której chcecie sobie wyrobić kierunek profesji

Jednak jest jeszcze drugi temat, jaki muszę poruszyć i tyczy się właśnie egzaminów. W tym roku czekają mnie matury. Aby było mi łatwiej się do nich nauczyć kluczowych rzeczy, muszę Wam oznajmić jedno - od teraz aż do końca moich egzaminów maturalnych zawieszam aktywność na wszelkich Czatach, poza tym na mojej osobistej Wikii. Tutaj macie połączenie do niego.

Nie oznacza to, że zrywam oczywiście współpracę i aktywność na Wikii - przeciwnie, będę jak najczęściej aktywny. Zawsze będę na niej, a jeśli przez jakiś krótki czas mnie nie będzie, to oznacza że mam ważne rzeczy do zrobienia. Trzymajcie kciuki, bo jeśli zdam maturę, a myślę i mam nadzieję, że na pewno ją zdam, to uczynię wkrótce wszelkie starania, aby wprowadzić nasze państwo do rangi potęgi w Europie pod względem gospodarczym, albowiem mam zamiar pójść do polityki nie dla zysku, ale dla ludu, by go z dumą reprezentować. A kiedy zdam maturę podam Wam wyniki.

Trzymajcie za mnie kciuki. Wasz oddany zawsze przyjaciel Arcturus Lwowski, na Wikiach CreationKeeper.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki