FANDOM


Witajcie! Wielu mogło się spodziewać, że drugi blog o zmianach w ComDevie nie będzie ostatnim. Dzisiaj powiemy wam o dwóch ważnych sprawach.

Odejście Edytuj

Na samym początku chciałbym ogłosić swoje odejście z drużyny comdevów. Ostatnio nie miałem czasu na edytowanie i na rozwijanie małych społeczności, tak jak Matik wypaliłem się kompletnie. Mimo tego, czas poświęcony na helperowanie nie uważam za stracony. Dowiedziałem się wiele na temat działania Fandomu, a także poznałem ciekawych ludzi. Z samego Fandomu nie odchodzę, czasami będę się pojawiał na tutejszym czacie. Dziękuję wam wszystkim za współpracę, ale jak to ktoś napisał: “Va'esse deireádh aep eigean, va'esse eigh faidh'ar”, coś się kończy, coś się zaczyna. Va faill.

Nowy projekt: ochotnicy społeczności Edytuj

Głównym zadaniem ComDevu jest rozwijanie nowych wiki na popularne tematy – i jesteśmy gotowi podzielić się realizacją niego ze społecznością. Każdy, kto zastanawiał się, jak wygląda praca helpera na co dzień, teraz sam będzie miał okazję się wykazać jako ochotnik społeczności.

W praktyce, począwszy od 1 marca br., na stronie głównej Centrum Społeczności ponownie zawita sekcja z wyróżnioną wiki – tym razem nie jako zwycięzca Wikii miesiąca, tylko jako projekt rozwijany przez społeczność w tym miesiącu. Włączenie się do pomocy będzie banalne: na docelowej wiki w widocznym miejscu (blog, forum) helperzy dodadzą informacje na temat tego, nad czym będziemy się skupiać przez kolejne 30 dni. Po upłynięciu miesiąca, będziemy wyróżniać nową wiki i kończyć prace na poprzedniej. Przyda się każda pomoc i będziemy wdzięczni wszystkim, nieważne czy tylko dodadzą jeden artykuł, czy włączą się na cały miesiąc.

Dziękuję za przeczytanie i do zobaczenia na Fandomie!