FANDOM


  1. Chciałbym wam przedstawić wiki o nazwie Obrońcy Kotów Wiki. Nie opowiada o kotach, ale o prehistorycznych kotach Kottensach i ich Obrońcach. Opowieści pełne przygód i akcji! Opowieści nie są związane z żadnym wydarzeniem historycznym.
  2. Macie tutaj możliwość nie tylko czytania, ale i tworzenia własnych opowieści i postaci związanych z postaciami kanonicznymi. Takie artykuły będą zaliczane, jako fikcyjne. Co każdy tydzień w piątki lub w sobotę, jeżeli w piątek nie będzie to możliwe mogą zostać wybrane niektóre wasze artykuły do kanonicznej wersji.
  3. Oprócz tworzenia własnych opowiadań możecie również popisać się znajomością kanonicznej wersji, czyli tworzeniem potrzebnych stron. Takie strony mają nie odbiegać od danego roku, ani zdarzeń. Jeżeli ktoś chce dodać swoją wersję bohatera zaznacza to tak - Przykład (fikcja).
  4. Niektóre kompletnie niepotrzebne strony, odbiegające od całej historii kanonicznej mogą być usuwane. Przedtem jednak autor zostanie poinformowany.
  5. Szukam nowego administratora, który nadąży nad sprawdzaniem artykułów, ich przejrzystością i zrozumieniem.
  6. Potrzebuję tła do wiki. Nie mają być tam słodkie kotki, ale np. miecze, łuki, wojownicy itp.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.