FANDOM

 • MaciekP42

  Łączmy się w bólu

  lip 9, 2017 przez MaciekP42

  Dnia 7 lipca 2017 wydarzyło się coś, co zmieni polski FANDOM na dobre. Nie była to kolejna beznadziejna aktualizacja techniczna. Zniszczono najpiękniejszą pedię jaka znajdowała się na serwerach FANDOMu. Tak, chodzi o Pakókany kontra sjonik kul mega koks Wiki. Zablokowano zmiany CSS wprowadzane tam przez starannie wyselekcjonowaną kadrę od lat. Czynu dokonał niejaki Rappy_4187. Jeżeli uważasz to za okropne wydarzenie i bardzo chciałbyś aby ta piękna wiki będąca sandboksem dla amatorów CSS i wielkich designerów powinna odzyskać swój piękny wygląd możesz zrobić następujące rzeczy:

  • zddosować router rappy'ego
  • dodać #prayforpakókany #rippakokany lub #jesuispakokany na profil oraz do pseudonimu na nieoficjalnym discordzie FANDOMu Polska oraz/lub De…
  Czytaj całość >
 • MaciekP42

  Czego NIE robić

  sie 27, 2015 przez MaciekP42

  Pewnego pięknego dnia uświadomiłem sobie, że na na swoich wiki ludzie robią rzeczy, które nie mają żadnego celu istnienia i denerwują mnie, oraz innych odpytywanych użytkowników. Chodzi mi dokładnie o CSS i JavaScript niektórych wiki, które co prawda nie naruszają Zasad Użytkowania ale są irytujące jak kamień w bucie.

  Postanowiłem więc przygotować listę tych denerwujących rzeczy, może ktoś coś z niej wyciągnie i usunie zbędne przedmioty i style, a może nie i piszę to tylko dla siebie. Cóż, czas pokaże. Rozpoczynajmy.

  Mała notatka: Nie mam aktualnie ani screenów ani linków do wiki, na których znajdują się rzeczy wypisane poniżej, ponieważ jestem leniwy nie chciało mi się szukać (może nawet część tych wiki poprawiła kilka tych "przeszkadzaczy"…

  Czytaj całość >