FANDOM

 • Myslec

  Czas się ujawnić

  kwi 1, 2015 przez Myslec
  Przed czytaniem poniższego bloga polecam sprawdzić datę napisania. Morał z tej historii pozostaje jak najbardziej aktualny.

  Na Wikii spędziłem niemal 3,5 roku, z czego 2 - administrując polską Centrum Społeczności. Miło wspominam ten czas, ale teraz, kiedy strona w pełni sobie radzi beze mnie, czas przyznać, jaka jest prawda. Otóż konto Myslec od początku do końca było multikontem Miśka95, założonym na potrzeby zakładu z tomtą1 o to, czy da się zostać helperem, zaczynając edytowanie na, będącej wówczas na bardzo niskim poziomie, Bezsensopedii. Zakład został wygrany, jako że Myslec otrzymał propozycję uprawnień, jednak odmówił, ponieważ wymagało to podania danych osobowych.


  1. Misiek pochodzi z Torunia. Myslec na początku swojej drogi na Wikii …

  Czytaj całość >
 • Myslec
                      

  Mr. Trololo original upload

         

  W cieniu chaosu związanego ze zmianami w globalnej nawigacji, nastąpią również zmiany na szczeblu administracyjnym Centrum Społeczności. Z dniem 23 grudnia 2014, czyli po równo dwóch latach na stanowisku, zrezygnuję z wszelkich uprawnień na polskiej centrali.

  Przyczyna jest dość prosta - spadająca aktywność wynikająca z braku czasu. W ostatnim czasie, co widać po wkładzie i rejestrach, niewiele się udzielałem, i nie zanosi się na to, że będzie lepiej - wręcz przeciwnie. Sądzę, że nie ma sensu udawać i trzymać się stołka za wszelką cenę.

  Byłem świadkiem kształtowania się Centrum Społeczności w dzisiejszej postaci - począwszy od reaktywacji wikii miesiąca czy powstania (i rozkręcania w zasad…

  Czytaj całość >
 • Myslec

  To mój pierwszy wpis na blogu ever gdziekolwiek - serio, dopiero teraz. :O

  Przechodząc do meritum - dla wszystkich Wikian, i tych regularnie zaglądających na centralę i tych pozostałych, z okazji zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii przygotowałem typera mundialowego, który jest dostępny pod tym adresem. Wszystkich zapraszam do udziału i zachęcam do rozpuszczenia tego linka na swoich wiki.


  Q - dlaczego robisz to na Bezsensopedii, a nie na Centrum Społeczności, skoro to zabawa dla całej Wikii?
  A - żeby nie zrobić tu śmietnika na półtora miesiąca. Bezsensopedii jakoś mniej mi jest żal.
  Q - co z tego będę miał?
  A - do wygrania cenne nagrody. Ich dystrybucją zajmie się Damian102.
  Q - naprawdę muszę typować w tych wszystkich meczach…

  Czytaj całość >