FANDOM


Przed czytaniem poniższego bloga polecam sprawdzić datę napisania. Morał z tej historii pozostaje jak najbardziej aktualny.

Na Wikii spędziłem niemal 3,5 roku, z czego 2 - administrując polską Centrum Społeczności. Miło wspominam ten czas, ale teraz, kiedy strona w pełni sobie radzi beze mnie, czas przyznać, jaka jest prawda. Otóż konto Myslec od początku do końca było multikontem Miśka95, założonym na potrzeby zakładu z tomtą1 o to, czy da się zostać helperem, zaczynając edytowanie na, będącej wówczas na bardzo niskim poziomie, Bezsensopedii. Zakład został wygrany, jako że Myslec otrzymał propozycję uprawnień, jednak odmówił, ponieważ wymagało to podania danych osobowych.

Kilka dowodów

  1. Misiek pochodzi z Torunia. Myslec na początku swojej drogi na Wikii mieszkał w Toruniu. Ponadto Misiek i Myslec są z rocznika 1995, obaj. Dziwna zbieżność.
  2. Misiek zaczynał edytowanie na Nonsensopedii, Myslec na Bezsensopedii. Niby dwie różne wiki... ale na jedno wychodzi.
  3. Myslec nigdy nie podał danych osobowych, zasłaniając się prywatnością. Albo po prostu tych danych osobowych nie ma, bo nie istnieje.
  4. Myslec przez całą swoją karierę na Wikii narzekał na nieudolność i lenistwo VSTF. Misiek był VSTF przez około pół roku. To wystarczająco długi czas, żeby poznać tę ekipę od środka.
  5. I Misiek i Myslec deklarują znajomość języka hiszpańskiego. To, nie ukrywajmy, nie jest bardzo powszechna umiejętność wśród polskich uczniów.
  6. Myslec zawsze używał Monobooka, choć założył konto już w czasach Oasisa. Misiek odszedł z Wikii właśnie z powodu wprowadzenia Oasisa.
  7. Wystarczy spojrzeć na nicki. Misiek, Myslec. Pierwsza, trzecia i piąta litera takie same. Druga i zamieniona na podobnie brzmiącą y. Podobnie szósta k na podobną c. Czwarta i zamieniona na l wyglądającą jak duże I.

Pamiętajcie, nigdy nie wierzcie ludziom poznanym w internecie.

Pozdrawiam.