Fandom

Wikia Polska

Komentarze3

Aktualizacja techniczna 01.06.2015

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

W tym tygodniu nie będzie czwartkowej aktualizacji w związku z Bożym Ciałem.

Naprawione błędy

 • Na stronach subfor, dolna część tytułów nie będzie już obcinana w układzie dla dużych monitorów.
 • Poprawiono układ strony zaawansowanego wyszukiwania w układzie dla tabletów w pionie.
 • Zmniejszono odstęp powyżej nagłówka modułu czatu oraz poprawiono formatowanie liczby użytkowników na czacie.
 • Powiadomienia e-mailowe już nie będą wysyłane przy usuwaniu i edytowaniu komentarzy (ponieważ może to być mylne i nie jest pomocne) oraz link „Zobacz wszystkie komentarze” zostanie poprawiony.
 • Bardzo długie tytuły będą poprawnie zawijane (głównie dotyczyło to Firefoxa)
 • Ostatnie poprawki w naszych systemach pamięci podręcznej powinny rozwiązać problem ze starymi wersjami awatarów. Jeśli problem dalej będzie się pojawiać dajcie znać w komentarzach lub przez Specjalna:Kontakt. Dzięki!
 • Obrazy tytułowe ponownie będą zajmować całą szerokość strony.
  • Rozszerzenie Obraz tytułowy jest w fazie beta i może się zmienić w każdej chwili; obecnie jego status jest oceniany i nie może być włączony na dodatkowych społecznościach.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

 • Więcej typów wiadomości e-mailowych otrzyma poprawiony wygląd. W tej grupie aktualizujemy powiadomienia dotyczące Forum, Pomoc:Tablica wiadomości oraz wiadomości wysyłane, gdy obserwowany artykuł zostanie przeniesiony, zabezpieczony lub usunięty.

Znane błędy

 • Obecnie przyglądamy się problemami z sesjami kont, które mogą powodować nieudane edycje i wysyłki plików (z komunikatem z błędem w stylu „Twoja sesja wygasła”). Jeśli problem dotyczy Ciebie daj znać poniżej lub przez Specjalna:Kontakt. Dzięki!

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki