FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • Zostanie wprowadzona pierwsza runda planowanych zmian w globalnej nawigacji, która zawiera m.in. poprawiny układ, zmniejszoną wysokość oraz zaktualizowane możliwości wyszukiwania. Więcej zmian będzie wprowadzanych wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Naprawione błędy

  • Kolumna „Odwiedziny” w module ze statystykami w panelu administratora zawierała błędne wartości. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Sugestie linków będą dostępne również przy dodawaniu komentarzy i odpowiedzi na forum i tablicach (w trybie źródłowym) (Podziękowania dla wolontariuszy)
  • Planujemy zmianę metody kompresji zrzutów bazy danych z gzip na 7z po wprowadzeniu aktualizacji. Pozwoli to na zmniejszenie rozmiaru plików i przyspieszenie ich generowania. Istniejące linki dalej będą działać, a nowe będą używać nowego formatu.

Znane błędy

  • Tymczasowo usuwamy z preferencji opcję cotygodniowych podsumowań na czas naprawienia i ulepszenia tej funkcji. (Wiadomości z podsumowaniami nie były wysyłane od jakiegoś czasu.)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.