FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

Narzędzie edycji szablonów VisualEditora otrzyma znaczące zmiany:

  • Narzędzie będzie teraz wyświetlać parametry zgodnie z kolejnością w kodzie. Dodatkowo filtr wyszukiwania pozwoli Ci szybko znaleźć parametr, który chcesz zmienić na podstawie jego nazwy lub wartości.
  • Okno narzędzia będzie umieszczone obok edytowanego szablonu, będzie można je przemieścić oraz zostanie dodany przycisk pozwalający odświeżyć widok.

Jako szybkie spojrzenie na przyszłe zmiany, pracujemy również nad ulepszeniem dodawania szablonów, dodaniem sugestii, ulepszeniem możliwości wyszukiwania oraz ogólne ulepszenie zachowania gdy szablon nie ma parametrów.

Naprawione błędy

  • Pozioma linia oddzielająca tytuł od treści na stronie głównej nie będzie już znikać.
  • Przeglądanie wiki z treścią pisaną od lewej do prawej przez użytkowników z językiem pisanym od prawej do lewej już nie będzie powodować błędów w ułożeniu elementów. (Ta poprawka została już wprowadzona oraz planowane są dodatkowe usprawnienia)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.