FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Naprawiliśmy błąd, który mógł powodować u niektórych użytkowników powolne czasy ładowania wynikające z oczekiwania na api.fandommetrics.com

Inne istotne zmiany

Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • Wpisy na blogach będą się wyświetlać w skórce mobilnej, zamiast przekierowywać na pełną wersję. (Uwaga: przekierowanie dalej będzie następować w celu dodawania komentarza.)
  • W Dyskusjach, użytkownicy aplikacji webowej zgłaszający treść do moderacji zobaczą komunikat z prośbą o potwierdzenie. Ta funkcja jest już dostępna dla użytkowników aplikacji na Androidzie i ma na celu przeciwdziałanie przypadkowym zgłoszeniom.
  • Niedawno zaprzestaliśmy wspierać bezpieczne połączenia TLS 1.0 i TLS 1.1, aby wymusić wyższe standardy szyfrowania. Zmiana nie dotyczy nowoczesnych przeglądarek, ale jeśli masz problemy z logowaniem lub wyświetlaniem obrazów, upewnij się, że używasz aktualnej wersji przeglądarki.
  • Kontynuujemy proces poprawiania zmian nazw użytkowników dla niektórych kont. Zidentyfikowaliśmy okres czasu, kiedy proces nie był wykonywany w pełni. Ponowne uruchomienie pozwala na upewnienie się, że wszystkie zmiany zostały poprawnie wykonane.
  • Również dalej trwają porządki w kodzie. Nie powinno mieć to wpływu na użytkowanie, ale jeśli napotkacie jakieś problemy to dajcie nam znać!

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki