Fandom

Wikia Polska

Komentarze21

Aktualizacja techniczna 11.11.2014

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Uwaga: W związku z Narodowym Świętem Niepodległości aktualizacja zostanie wprowadzona z jednodniowym opóźnieniem.

Naprawione błędy

  • Kilka poprawek mających na celu polepszenie zachowania elementów wykorzystujących JavaScript, które są wywoływane po początkowym wgraniu strony. Na przykład nowe galerie obrazów we wpisach na forum i tablicach, zwijane tabele w komentarzach, spisy treści wewnątrz TabView i wiele więcej.
  • Obrazy SVG będą poprawnie wyświetlane w nowych galeriach. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Nowe galerie będą poprawnie wyświetlane w VisualEditorze gdy język użytkownika jest inny niż język treści, podpisy nie będą powodować wyjścia poza obszar edytora podświetlenia po zaznaczeniu oraz rozszerzenie galerii (przez expand="true") będzie również widoczne w edytorze.
  • Aplikacja Game Guides została zaktualizowana do wersji 3.0.3 zawierającej poprawki m.in. z wyświetlaniem artykułów na urządzeniach z iOS 8.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • VisualEditor zostanie wycofany z Laboratorium. W związku z niedawną migracją, zalogowani użytkownicy powinni wybrać domyślny edytor w preferencjach. Opcja „Domyślny” zostanie wycofana w niedalekiej przyszłości.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki