FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Jak zostało wspomniane w ostatniej aktualizacji, trwa okres próbny wydań aktualizacji dwa razy w tygodniu, we wtorek i czwartek. Korzyściami z wprowadzenia tej zmiany jest między innymi to, że aktualizacje będą wydawane szybciej, a poszczególne wydania są mniejsze i łatwiejsze w zarządzaniu. W tym tygodniu publikujemy jedną aktualizację techniczną, zawierającą szczegóły wczorajszego i jutrzejszego wydania.

W przyszłości, w razie potrzeby, aktualizacja techniczna będzie obejmowała punkt „Spojrzenie naprzód” objaśniający szczegóły głośnych zmian oczekiwanych w następnym tygodniu.

Nowe funkcje

Wtorek
  • Pracowaliśmy ciężko w kuchni Wikii nad lepiej wyglądającymi e-mailami. W najbliższym czasie planujemy powoli przenieść wszystkie nasze e-maile do nowego systemu. Zaczynamy od prostych powiadomień dotyczących stron obserwowanych – w szczególności, tych dotyczących zmian w artykułach. Wszystkie linki, których się spodziewacie pozostaną na miejscu, ale zostaną uzupełnione o kilka dodatkowych takich jak: możliwość przestania obserwowania strony z poziomu wiadomości oraz bezpośredni odnośnik do historii danej strony. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!
Czwartek

Naprawione błędy

  • Po wtorkowej aktualizacji powiadomień, e-maile dotyczące edycji na stronach dyskusji czasami błędnie linkowały do powiązanej przestrzeni z treścią.

Znane błędy

  • Przyglądamy się problemom z powiadomieniami wysyłanymi użytkownikom po edycjach własnych stron dyskusji wykonanych przez nich samych. Jesteśmy niemal pewni, że już wiecie, że wykonaliście te edycje.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.