FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • Stopka na komputerach i urządzeniach mobilnych otrzyma nowy i jednolity wygląd. Będzie zawierać więcej przydatnych informacji i linków w porównaniu do obecnej.
    • Link do pełnej wersji strony w skórce mobilnej zostanie przeniesiony na sam dół stopki.
    • Jest to strefa Wikii i podobnie jak w przypadku globalnej nawigacji, żadne modyfikacje globalnej stopki nie są dozwolone.

Inne istotne zmiany

Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • Nagłówek profilu użytkownika na społecznościach z Dyskusjami będzie zawierać ilość postów danego użytkownika. Jeśli liczba postów będzie większa od zera, stanie się linkiem do wkładu użytkownika w Dyskusje.
  • Wysokość widżetu Twittera zostanie domyślnie zmniejszona do 500px. Dzięki temu edytorzy nie będą musieli ręcznie ustalać wysokości, aby powstrzymać widżet od osiągania ogromnych rozmiarów.
  • Wycofujemy link do podglądu infoboksa z edytora szablonów. Naprawi to również problemy z układem gdy edytor był przełączony na całą szerokość. (Tylko angielskie społeczności.)
  • Wszystkie prawdziwe Mapy nie wyświetlają się poprawnie z powodu zmian w API MapQuestu. Ponieważ Mapy nie są już wspierane, w nadchodzących tygodniach wszystkie prawdziwe mapy zostaną usunięte oraz zostanie uruchomiony skrypt usuwający prawdziwe mapy wstawione do artykułów.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.