Fandom

Wikia Polska

Komentarze21

Aktualizacja techniczna 23.09.2014

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • Wydano nowe, odświeżone aplikacje na wiele nowych tematów, włączając w to kilka nie mających związku z grami, jak Doctor Who i Gwiezdne wojny. Wszystkie aplikacje od Wikii można znaleźć tutaj: Android (Google Play) and iOS (App Store).

Naprawione błędy

  • Użytkownicy z nazwami zawierającymi niektóre znaki będą mogli dołączyć do czatu. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Naprawiono kilka problemów, które uniemożliwiały niektórym aspektom map poprawnie działać na urządzeniach mobilnych.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Usuwamy wsparcie dla starej przestrzeni nazw 'Video:' (sprzed przeniesienia filmów do przestrzeni Plik). Jeśli spowoduje to problemy na Twojej wiki, daj nam znać. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Specjalna:Użytkownicy będzie mieć domyślnie zaznaczone wszystkie grupy, aby niektórzy użytkownicy nie byli pomijani.

Znane błędy

  • Użytkownicy iPada, który zainstalowali iOS 8 mogą nie mieć możliwości przesyłania plików. Na chwilę obecną wygląda to na szerszy problem z iOS 8, nie koniecznie z Wikią.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki