FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • Wydano nowe, odświeżone aplikacje na wiele nowych tematów, włączając w to kilka nie mających związku z grami, jak Doctor Who i Gwiezdne wojny. Wszystkie aplikacje od Wikii można znaleźć tutaj: Android (Google Play) and iOS (App Store).

Naprawione błędy

  • Użytkownicy z nazwami zawierającymi niektóre znaki będą mogli dołączyć do czatu. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Naprawiono kilka problemów, które uniemożliwiały niektórym aspektom map poprawnie działać na urządzeniach mobilnych.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Usuwamy wsparcie dla starej przestrzeni nazw 'Video:' (sprzed przeniesienia filmów do przestrzeni Plik). Jeśli spowoduje to problemy na Twojej wiki, daj nam znać. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Specjalna:Użytkownicy będzie mieć domyślnie zaznaczone wszystkie grupy, aby niektórzy użytkownicy nie byli pomijani.

Znane błędy

  • Użytkownicy iPada, który zainstalowali iOS 8 mogą nie mieć możliwości przesyłania plików. Na chwilę obecną wygląda to na szerszy problem z iOS 8, nie koniecznie z Wikią.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.