FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Naprawiono problem z nowym formularzem logowania (widocznym na Centrum Społeczności i odpowiednikach w innych językach), który powodował, że nie zawsze wyświetlało użytkownika jako zalogowanego.
  • Niedawno wprowadziliśmy poprawkę w e-mailach potwierdzających, naprawiającą problem z wysyłką.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Zaczynamy wprowadzać Pomoc:Proces przeglądu JavaScriptu na większej ilości anglojęzycznych wiki – będzie to proces stopniowy w czasie gdy testujemy i oceniamy nowe narzędzia.
    • Żeby sprawdzić czy jest już dostępny na danej wiki, spójrz na dowolną stronę JS społeczności i sprawdzić czy jest moduł w prawym panelu.
    • Wiemy, że prawie wszystkie społeczności są zainteresowane włączeniem funkcji! Na chwilę obecną nie przyjmujemy zgłoszeń do testów beta, ale pracujemy nad udostępnieniem narzędzia dla coraz większej ilości wiki. Więcej informacji na temat postępu znajdzie się w przyszłych aktualizacjach.
    • Jeśli masz opinie lub sugestie dotyczące narzędzia, daj nam znać przez Specjalna:Kontakt/feedback!

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.