Fandom

Wikia Polska

Komentarz1

Aktualizacja techniczna 27.07.2016

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Niedawno naprawiliśmy problem, przez który aplikacja Game Guides nie wyświetlała treści z nowo dodanych społeczności. Jeśli problem dalej występuje, sugerujemy usunięcie i ponowne dodanie tych społeczności.
  • Naprawiony zostanie błąd JS, który powodował, że anonimowi czytelnicy widzieli pusty moduł czatu.
  • Administratorzy, którzy jeszcze nie wykonali żadnej edycji będą listowani na Stronie społeczności.

Inne istotne zmiany

Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • Wiadomość powitalna na Stronie społeczności zostanie zaktualizowana i otwarta do edycji. Nazwa komunikatu to: MediaWiki:Communitypage-admin-welcome-message.
  • Listy popularnych stron na Stronie społeczności i w Podpowiedziach będą teraz wyświetlały tylko strony z przestrzeni z treścią.
  • Czat będzie wyświetlał komunikat z błędem przy próbie wysłania wiadomości dłuższej niż 1000 znaków oraz pojawi się licznik znaków przy zbliżaniu się do limitu.
  • Wygląd strony Specjalna:Wszystkie komunikaty zostanie poprawiony tak, aby była bardziej czytelna na wiki o ciemnym motywie.
  • Zostanie zwiększona czytelność długich, tekstowych logo poprzez poprawienie odstępów między liniami.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki