Fandom

Wikia Polska

Komentarze6

Aktualizacja techniczna 29.04.2015

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

SocialButtonsDark.png

Ikony społecznościowe na wikii o ciemnym temacie

Wtorek
  • Wypuściliśmy kilka zmian skupionych wokół opcji udostępniania na mediach społecznościowych - sprawdź ten blog, aby poznać większa ilość szczegółów!

Naprawione błędy

Wtorek
  • Tekstowe wersje powiadomień ze zmianami na stronach obserwowanych były puste zamiast zawierać uproszczoną wersję odpowiedników w HTML.
  • Użytkownicy nie będą już otrzymywać powiadomień o dokonaniu edycji na własnej stronie dyskusji.
  • Link do kanału YouTube Wikii w stopce wiadomości e-mail został naprawiony.
Czwartek
  • Tekst w menu użytkownika w globalnej nawigacji już nie będzie zawierać niepotrzebnego łamania linii w językach innych niż angielski.
  • Ikony mediów społecznościowych w nowych powiadomieniach e-mail nie będą wyświetlać się w ogromnych rozmiarach na niektórych platformach.

Inne istotne zmiany

Wtorek
  • Uważamy, że okres próbny wypuszczania aktualizacji dwa razy w tygodniu przeszedł pomyślnie i dlatego postanowiliśmy, że przy nim pozostaniemy.
  • Opcja wysyłania e-maili w formacie HTML w preferencjach została wycofana. Chociaż obecne ustawienie będzie honorowane przy aktualnych e-mailach, to nowe wersje powiadomień zawsze będą wysyłane w formacie HTML niezależnie od ustawienia. Wszystkie e-maile w HTML zawierają również wersję tekstową, do której można się dostać poprzez zmianę ustawień klienta pocztowego.
  • W e-mailach dotyczących stron obserwowanych dodamy odnośnik prowadzący do zbiorczej różnicy. Przycisk „Porównaj zmiany” dalej będzie prowadził do tej zmiany, której dotyczy wiadomość, a link „Przejdź do ... i zobacz co się zmieniło” będzie prowadził do strony z różnicą od tego momentu do obecnej wersji strony.
Czwartek
  • Zostanie wprowadzona druga runda aktualizacji powiadomień e-mail – tym razem powiadomienia dotyczące komentarzy do blogów i artykułów przejdą na nowy format. Więcej aktualizacji pojawi się w przyszłych aktualizacjach.

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Znane błędy

Wtorek

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki